как отслабнах с 10кг. за 10 дни(2-ра част)

  • 85 330
  • 671
  •   1
Отговори

Анкета

Колко кг свалих?

Опции:

  • Мнения: 145
Добре дошли в новата тема на всички и успех!!!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230983.0
Ето и старата тема ако някой има желание да прочете!

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 19:17 от kamy_st

# 1
  • Мнения: 101
kamy_st   поздрав
Освен хляб и сладкиши от какво друго се лишаваш?
Днес съм на сокчета и супа  но мечтая за едо нубава пиц Joyа

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 19:34 от svetul4eto

# 2
  • Мнения: 19 268
kamy_st,прави ли диетата втори път?

# 3
  • Мнения: 145
Лишавах се от газирано,сладко и тестени изделия.Сега през февруари започвам отново диетата. Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 911
добре заварили в новата тема  Hug
не искаш ли да преместиш снимките "преди" и "след" за мотивация  Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Айде и аз да се разпиша в новата тема Hug. Аз диетата ще я правя до неделя (тогава си идва мъжа ми и ще иска да хапнем нещо вкусно Wink), та тогава ще се отчитам. За сега само се изкушавам да се кача на кантара и да видя резултата.

# 6
  • Мнения: 413
Има ли започващи от неделя? В един от саитовете към добавките имаше и  морска сол-някои да знае нещо за нея?

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 09:31 от miamaria1979

# 7
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз ще пробвам да почна сиропа от утре, че е първи.
Да видим как ще се справя, че на мен ми прилошава при глад, вие ми се свят, тресе ме...абе, направо се чувствам ужасно.
Дано сиропът да притъпи поне тези усещания.

# 8
  • Мнения: 487
Здравейте момичета честита нова тема и от мен!Стискайте палци ще пия сиропа за втори път,дано имам същите резултати като първия. smile3503

# 9
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Честито ни нова темичка!
И аз днес го получих сиропчето, добре ми се вижда поне на мириз, ама в понеделник чак ще го пробвам. Мен пък друг път като съм правила опити да гладувам много ме е боляло глава и ми пада захарта, та и аз незнам докога и как ще издържа. newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 2 840
Цветомира, сподели съвсем накратко какви бяха резултатите, че да не търся из цялата стара тема.

Успех при повторението!!!

# 11
  • Мнения: 487
аз го спрях на 7 ден 6кг. минус но сега мисля да го направя 10дни

# 12
  • София
  • Мнения: 2 840
Имам усещането, че като всяко гладуване е по-разумно да се правят по-кратки курсове, а после да се засържа и да се повтарят, защото в един миг отслабването и без това се забавя.

Твоят резултат е много, много добър.
Ако го повториш, направо ще е чудно.

# 13
  • Мнения: 80
kamy_st  -целувки HugБлагодаря за страхотната тема  bouquet
Момиччета днес ми е втори успешен ден само на сироп чай и кафенце  Wink
Едвам издържам-много съм гладна #Crazy.Преди малко сготвих вкусно пиленце с картофи и салатка и немога да го опитам CryЦялата къща мирише........ Cry Cry,но съм решила да издържа.Глада е по силен от тока!!Ако не можете да издържите 10 дни без храна по-добре си изберете по-лек режим на приемане на сиропа.Момичета,не рискувайте да ви прималява от глад или да ви пада захарта ........може да пиете сиропа сутрин и вечер ,а да хапвате нещо леко и диетично наобяд.Поне така пише в книгата... Rolling Eyes
Стискайте ми палци да издържа и после ще пусна снимчици  преди / след Wink
Светулче ти си моя идол Laughing Laughing-незнам как си издържала цели 8 дни.Поздравления  bouquet
Успех на всички гладуващи Laughing Laughing
ооооооо забравих да кажа ,че днес ходих на фитнес smile3501-не бях ходила от Коледа Embarassed
ЕЕЕ сега вече се гордея със себе си ,защото по-принцип съм човек лишен от всякаква воля/затова си ръкопляскам Laughing/

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 21:49 от vegas

# 14
  • Мнения: 1 737
От днес и аз започнах сиропа. Имам много голям опит с плодово-чаения режим, най-малко 2 пъти годишно го прявя, всеки път все по-лесно. Малко кг ме делят от идеалните ми - около 4. Реших този път да разнообразя вместо плодове и чай да е със сиропа. Определено има голяма разлика, харесва ми. Първо - засища ме повече и по-дълго не усещам глад. Второ - не ми се вие свят, не ми е студено от липса на енергия. По принцип ходя редовно на аеробика от няколко години. Винаги когато съм на плодово - чаения режим спирам да ходя, защото ми става зле, нямам сили, почивам си повече. Сега, обаче със сиропа не е така, днес останах даже за двоен час, много добре се чуствах.
Четох темата редовно и по мое мнение, момичетата, които не издържат, или са гладни и не се чустват добре пропускат "хранения" и в това е причината. В книжката пише че се пият между 6! и 10! чаши на ден! И във всяка има по 2 супени лъжици сироп. Това прави между 120 и 200 мл на ден. С 50мл няма как да изкарате, явно с икономии не става. Може да заместите някоя чаша с плод, или чай с мед, но те не засищат толкова и явно не носят толкова енергия.
То и при плодово-чаения режим е важно да не се изпуска хранене - на 2 часа се поема по нещо, изпусне ли се, кръвната захар започва да играе, на човек му става зле, освирепява от глад и рискува да провали нещата.

На мен 6 чаши за сега сами доста, но под 4 на ден няма да остана, отделно фреш от грейпфрут по 1 пия. Но само ако пригладнея, няма да се замисля и 6 и 7 чаши да изпия. Смятам 5 дни да продължа, не ми трябва повече.
Между другото с джинджифил вместо пипер става много вкусно.
Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт