Как ще постъпите ако мъжа ви каже това -->

  • 18 951
  • 298
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Седяхме си двамата пред компютрите и аз разгеждах форума, няква тема за това върху какво са раждали майките и подметнах че мене толкова много ме боля че даже нямам спомен и го питам него "Аз разказвала ли съм ти какво беше като раждах" и той не
- А искаш ли да ти кажа
- Не!
- Защо?
- Защото аз не се гордея с това как си родила! - #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Обясни ми че акушерката която ме е израждала му е разказала колко уплашена съм била и че трябвало да ме стегне малко. Била съм крещяла. (Изкрещях само веднъж и то накрая защото ми беше последен напън и изкрещях от зор а не от болка).
Е как ще реагирате ако ви кажат така???
Аз му казах че е много нагал да ми говори така и че няма капка уважение за дето ми се е пръснал ЗАДНИКА!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 262
ле ле ле - бих го смазала от бой, щях да му направя грандиозен скандал fight
след като не може той да роди, поне трябва да има Уважение към това, че си дала живот на детето ви   bouquet бзе значение дали си родила вагинално или секцио, викала или пазила тишина или каквото и да е  Sick

# 2
  • Мнения: 340
Много е нагъл, наистина!

Бих се обидила сериозно...

# 3
  • Мнения: 318
..............................................................................Аз ще си спестя коментара, мъж ми е тук до мен....и беше доста рязък в реакцията си на поста ти. Меко казно за него - това не може да излезне от устата на уважаващ себе си и съпругата си, мъж...Предположи също, че вероятно човека още на момента се е усетил каква болезнена глупост е казал и ти  е поискал прошка...Дано е така  Peace   bouquet

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 01:23 от polina13

# 4
  • Мнения: 51
ооо казах да ми се извини а тои ми каза че съм нарцис голям и изобщо няма да се извинява Sad

# 5
  • Мнения: 489
В една друга тема имаше нещо за члена, закован с пирон на вратата.... после му кажи, че не си горда, щото вика!  Whistling

# 6
  • Мнения: 431
Ама че детинщини...

Не вярвам мъжът ми да изцепи подобна глупост. Раждането не е състезание между спартанци, все пак.

Не вярвам и аз да му кажа "Уважавай ме, защото ми се пръсна задника!"  Grinning

Извинявай, но е смешно, и не бих излагала нито себе си, нито мъжа си с подобна тема.

# 7
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
И при мен имаше подобна изцепка на съпружеството след раждането-той пък твърдеше, че съм била родила лесно. А не си спомням такова нещо, но отстрани...
Доста бях избесняла, докато не разбрах едно-мъжете могат и да са уплашени от това тайнство и в страха си да отричат неговата мащабност. А като прибавим и ревността към вниманието на любимата, което вече не е само за него, нещата стават още по-объркани.
Виждам, че отскоро сте родители и затова си позволявам да интерпретирам нещата от моя опит.  Все пак, хубавото е, че след като се уталожат силните емоции покрай новото човече, нещата си идват на мястото. Не вярвам, че мъжа ти наистина мисли това, което ти е казал-по-скоро те е провокирал, за да привлече внимание.

# 8
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ами, Лизбет го е написала.
Не бих нарекла и наум мъжа си задник, защото индиректно обиждам и себе си.

Иначе, и мен ме беше страх, и нищо не правех както трябва, но мъжът ми беше там и беше съпричастен, и не ме е категоризирал никога след това.

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Я па тая !!!
Това как и колко се е мъчила жената, не може да се отнася към мъжа и .... що за глупости.
И на мен не ми е приятно да ми разказват с подробности как е протекло раждането. И това не пречи да се гордея с жена си ....

# 10
  • Мнения: 2 401
Мисля, че се е избъзикал с теб, не се връзвай.

# 11
  • Мнения: 3 097
А защо мъжът ти не е присъствал на раждането? Ако беше, никога нямаше да му хрумнe такава глупост. Страх ли го е било или ти си решила да му го спестиш? Та вместо да види и съпреживее лично, слуша някаква си акушерка, че си била страхливка. Уважението му и оценяването на това, че си дала нов живот е много по-трудно осъществимо, ако той не го е съпреживял с теб.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ами, Лизбет го е написала.
Не бих нарекла и наум мъжа си задник, защото индиректно обиждам и себе си.

Иначе, и мен ме беше страх, и нищо не правех както трябва, но мъжът ми беше там и беше съпричастен, и не ме е категоризирал никога след това.

Че кой е нарекъл мъжа си задник? Аз такова нещо не видях newsm78! А мъж който изцепи нещо подобно си заслужава грандиозния скандал Crossing Arms Толкова тъпо и нагло изказване не бях чела скоро ooooh!

# 13
  • Мнения: 5 940
бих му теглила една.....

# 14
  • София
  • Мнения: 1 352
Щом го е казал, значи го мисли. И да вдигнеш сканадал, и 5 майни да му теглиш - надали ще му промениш мнението.
Това е, ще трябва да го преглътнеш. И в удобен случай да му поразкажеш какво всъщност представлява раждането.

Общи условия

Активация на акаунт