хотел "аква азур"-св.константин и елена?

  • 946
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 265
някой бил ли е в тоя хотел?видях,че имат добри пакети за 3-ти март.мисля да резервирам,но досега не съм била в тоя хотел.разгледах галерията-на снимки изглежда добре,но нека сподели който е бил там.благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 7 605
Ли4но аz не съм по4ивала там, но от немски туристи zнам, 4е останаха много недоволни. Освен това се намира на главния път между Варна и Златните, но все пак около 3ти март не би трябвало да има много трафик.

# 2
  • Мнения: 4 668
Ние бяхме това лято . Хотелът сам по себе си не е лош наистина , но е на гадно място , на главен път- т.е. шумно е .
Другото което е , че излизаш от хотелът и отвън е малко мизерно , а плажът - мръсен . Това са летни впечатления все пак и по - скоро мога да кажа , че Константин и Елена никак не ми хареса  Confused , хотелът си е ОК !
Всичко това , обаче март месец едвал и ще ти пречи , така че - няма лошо .

# 3
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Ние бяхме там миналото лято за 5 дни. Хотела е нов, но вече занемарен. Много мръсно около басейна, сигурно не е играл маркуч там откакто е построен. Също и чистенето по стаите им куцаше. Ходихме да викаме камериерката да пусне една прахосмукачка. Бедна от към асортимент храна. Плажа е хубав долу под Азалията. Но вие на плаж няма да ходите сега. Иначе е добре, Варна ви е наблизо, а може и до Албена и Балчик да се разходите. Иначе на нас не ни беше шумно заради пътя, всички стаи са обърнати към морето.

# 4
  • Мнения: 4 668
Странно ... ние с чистенето нямахме проблем . Около басейна също не беше мръсно  Rolling Eyes
Както казах , обаче , надали ще отида пак там ...

Общи условия

Активация на акаунт