за бюста

  • 813
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте! Въпросът ми може да ви се стори малко странен,ноо...мен ме вълнува...та реших да ви попитам  Rolling Eyes Аз съм на 16 и имам следния проблем, ако може да се каже така.. Става въпрос за бюста. Повечето ми приятелки, да не кажа всички, са доста развити в това отношение, а аз нищо си нямам  Close вярно, че като цяло съм по дребничка от тях, но все пак. И честичко чувам коментари от сорта на.. "Абе хубавка е ,ама е плоска" и това определено ме притеснява. Въпосът ми е..дали може да се направи нещо... с масажи или нещо подобно, за да се стимулира растежа или си е ген ио никаква намеса не помага  Confused  Blush Мс предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 540
Ген си е, мила. Недей да си създаваш комплекси и не се сравнявай с другите.  Hug Сега си само на 16. Имаш време да се развиваш.

# 2
Хмм... жалко.. А можете ли да ми клажете средно до йкаква възраст се развива едно момиче?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
Малкият бюст си е много секси първо и имаш много време пред теб - за да не го харесваш, докато се научиш да го харесваш. Горе главата!  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 165
Както са ти казали вече, ген си е. Не обръщай внимание на подобни забележки- "Абе хубавка е ,ама е плоска".Не всички мъже харесват жени с голям бюст Peace Казваш, че си и дребничка,а нали знаеш приказката-"Хубавите парфюми са в малки шишенца".

# 5
  • Мнения: 410
Както вече са написали, причините са
1. генетичните ти заложби
2. възрастта ти - ти си във вихъра на купона, тялото ти предстои доста да се развива - до към 19-22г.! Аз на 16 бях с твърде скромна гръдна об. Сега съм на 30 и нося размер 85Д.  smile3521

# 6
Обнадеждаващо! Блг ви  Hug

# 7
  • Мнения: 187
Това не е нещо от което трабва да се притесняваш и комплексираш. Не си мисли, че да имаш големи гърди и много готино и комфортно. Пък и има още време, в което ще се развиваш.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 302
Хич не им обръщай внимание на подобни приказки... Определено има още мнооого време за растеж на твоя бюат. Лично при мен нещата продължиха до кън 22-23 години. Да не говорим, че на 37 пак имаше период, в който ми пораснаха, но то беше под влияние на хормони. Така че не се притеснявай, и малкия бюст има своя чар. наслаждавай се на живота Hug

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Искам да ви питам нещо и аз ама не исках да отварям нова тема заради един въпрос на който може да се отговори само с "Да".Та въпроса ми е има ли сутиени тип "Бриджитки" за голям бюст примерно 90 Д и повече ... Laughing или са само за по-малки гърди  Crazy   Mr. Green

# 10
  • Мнения: 17 407
Изобщо не е необходимо всички да те харесват. Винаги ще има жени и мъже, от които ще чуваш всякави коментари. ХАресвай се такава Hug

# 11
  • Мнения: 453
Явно при мен не е особено ген, защото баба ми е с бомби, майка ми е с нормални, а аз бях плоска като батерия! След като забременях и кърмих, се "напълниха" но иначе не е кой знае какво!
Авторке, като са по- малки, няма да увиснат!

# 12
  • София
  • Мнения: 10 858
За мен малките гърди са много по-секси  Peace

# 13
  • Мнения: 957
Аз си мечтая да имам малки гърди..Така ще се оттърва от лутането да си намеря сутиен ..хем по-големичак хем секси..което е адски трудно ..Масажи определено няма да ти помогнат...нито каквито и да е било гелове за мазане...изчакаи докато станеш на 23..и ако наистина това ти е проблем ...ще можеш да си направиш пластична операция за да нямаш комплекс.. Но главата горе..аз лично познавам едно момче което обожава по-малки

# 14
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Малкият бюст е привилегия.Аз е чудя след 2 раждания моя голям какво да го правя .Гледам насочил се е към пъпа. #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт