Помпа за нослето

  • 1 353
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 232
Здравейте,мами! Бебо е с хрема.Лекувам го,чистя му нослето с памуче,но горкото няма мира.Кажете някой ползвал ли е такава помпа и доволни ли сте? Аз днес поръчах,донесли са ми на Камера,но даже не знам как се ползва.

# 1
  • Мнения: 668
Още от началото много често я ползвах, при запушване на нослето на малката. Моята също беше на Камера, силиконовия накрайник отпред е много мек и въобще не наранява нослето. А техниката е следната: пъхаш накрайника в едната ноздричка, така че да влезне почти плътно. Стискаш гумения балон отдолу, след това запушваш с пръст другата ноздричка и отпускаш балончето. Така се получава вакуум, който изсмуква сополчетата вътре в помпичката. Повтаряш процедурата и за другата ноздричка, ако се налага и по няколко пъти. Но ти го препоръчвам при по-обилни секрети. Иначе е достатъчно само с памуче.
Успех и дано съм помогнала.

# 2
  • Мнения: 232
Благодаря .Много ми помогна,понеже няма и указание.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Ползвам помпичката от първата хрема на детето на 5 месеца. Е, сега вече е голяма и трудно я преборвам, но се справям някак си  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 478
Само да поправя, че помпата се натиска преди да се вкара накрайника в нослето Peace

# 5
  • Мнения: 268
Имаме Нуби. Но рядко я ползваме, защото Даниел бясно се съпротивлява. На мен ми е най-лесно със Стеримар - впръскваш в нослето и докато изтича, разтворът изкарва всички секрети.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 587
Аз така и не успях да я използвам тази помпичка. Нищо не става с нея. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 900
Абе купих си и аз такава помпичка, на Чико е моята но немога да боравя с нея. Нищо не става  Tired

# 8
  • Мнения: 4 784
Имам на Камера. Само веднъж съм я ползвала ефективно, в другите случаи все не се получаваше желаният ефект. Може и при мен да е проблема, но не съм доволна.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Ползвам я от няколко месеца и съм доволна.Но докато Тери беше малко бебе ме беше страх.

# 10
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Никога несъм ползвала...струва ми се доста жестоко, аз капките за нос едва слагам.Ползвам един препарат...Стеримар (дестилирана морска вода) която всичко отмива. Laughing

# 11
  • Мнения: 137
и аз имах на камера,но след като я загубихме си взех на Чико и разликата е огромна.Става много лесно, ако първо пръснеш стеримар.Дано бързо да оздравеете,че е кошмарно 

# 12
  • София
  • Мнения: 39 744
Ползвах помпа за нослето на Дияна, бях доволна, нямах проблем.

# 13
  • София
  • Мнения: 672
Аз в носа не бъркам  Naughty Шубе ме е ...Ама ако хремяса сигурно и аз ще взема помпичка...

# 14
  • Мнения: 728
Вече 3 месеца през ден почиствам нослето на сина ми с помпичката на Камера-изключително доволна съм от нея,издърпва всичко,но предварително пръскам със Стеримар,изчаквам около 20сек. и тогава стискам гумения балон,вкарвам накрайника и изпускам-всичко е издърпано.

Общи условия

Активация на акаунт