Въпрос за Аптамил комфорт

  • 6 593
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
мами Доволни ли сте от Аптамил Комфорт.На мен нещо вкуса не михаресва сякаш ми нагарча.А и още нещо досега бяхме на фризовом и давах за 1 месец 120 мл,а на Аптамила пише че за 1 месец 150мл.От къде идва тази разлика?Моля ви отговорете ми

# 1
  • Мнения: 3 306
 Rolling Eyes  ами аз на вкус не съм я пробвала  Misc Baby Bottle ама малката си я харесва и я пие  smile3504  а за разликата в мл незнам  smile3506

# 2
  • Мнения: 106
Rolling Eyes  ами аз на вкус не съм я пробвала  Misc Baby Bottle ама малката си я харесва и я пие  smile3504  а за разликата в мл незнам  smile3506
Peace

аз съм пробвала, гадно ми е, ама на малката й харесва - значи проблем няма  Hug
Пробвай, ще разбереш!

За мл никога не съм спазвала, детето ми яде колкото иска, и не е лакомо, така че не се налага да я ограничавам аз.

# 3
  • Мнения: 171
 да но моята не иска да го вкуси.Вчера цял ден се е дърпала и ревала от глад.Пак се върнах на Фризовома.Май ще мина на Лактана био

# 4
  • Мнения: 757
от когато го смениха аптамила,малкия не иска и да го помирише Rolling Eyes

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Аз също купувам Аптамил Комфорт , но си го хапваме .
С друго не съм и пробвала. Давам по 120 - 130 мл. на ядене

# 6
  • Мнения: 3 634
На мен най-вкусна ми беше Милупа, после Амтамил комфорт, Нутирлон и най-гаден ми е НАН. Не се смейте, аз пробвам всичко.  Mr. Green Мите приема 140мл 2 пъти дневно и 180мл два пъти вечер. Изобщо не се водя по опаковката защото той и с тези мл си е тежък, ще стане като
 теле, ако яде 5х210мл.  #Crazy

# 7
  • Мнения: 26
аз не го  харесах,мирише на сурово брашно с вода,бебето също.смених 5 AM,най накрая Laktana bio харесахме,като прясно мляко и е качествено.

# 8
  • Мнения: 27
И аз искам да сменя Аптамила с Лактана био, че ни действа запичащо, но никъде във Варна не намерих Лактана Био. Някой ако знае от къде мога да купя, моля да ми отговори:)

# 9
  • Мнения: 690
Деси, ето магазините в цялата страна, където се предлага Лактаната - http://bio.gorichka.bg/index.php?p=94&l=1&id=75

# 10
  • Мнения: 26
И аз искам да сменя Аптамила с Лактана био, че ни действа запичащо, но никъде във Варна не намерих Лактана Био. Някой ако знае от къде мога да купя, моля да ми отговори:)

KAUFLAND

# 11
  • Мнения: 393
Аптамил Комфорт има съвсем различен вкус от Аптамил. Комфорта е горчив, но беба го пиеше, за разлика от Аптамил 1, който не иска да почирише (от новия). На нас ни се наложи да сменим Аптамил Комфорт, защот озапочна да ака все по-често (до 5-6 пъти на ден, от 1 започна), все по-течно и все по-зелено ако. Вечер беше неспокойна. Друг е въпроса, че се видях в чудо с млеката.

# 12
Аз мисля, че е по - важно какво харесва детето, а не на какво ни мирише млякото на нас. все пак бебето вино не пие, нали - и не му харесва. да не пиеме и ние тогава. моята е на Аптамил комфорт 1. Педито ми каз, че е нормално да се увеличи броя на изхожданията и звета им да е зелен. това било защото белтъка бил обработен по особен начин. За мен важното е, че малката е ОК. пожелава ви го и на вас

# 13
  • Мнения: 1
И аз съвсем се обърках с тези млека бях на Аптамил,но акаме на 2-3 дни,сега взех Аптамил комфорт но нещо не се разтваря .Случвали ви се и на вас? #Crazy

# 14
  • Мнения: 3 306
ами на мен винаги ми се е разтваряло  Peace  ...
разбии го с по-топла вода  newsm78 

Общи условия

Активация на акаунт