Изгорено дете

  • 2 958
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Здраевите ,моя племеник се попари с вряла вода преди около два месеца по тялото и ръцете ,сега се нуждае от раздвижване на едната ръчичка и се питам къде може ,защото е малък за санаториум защото там е минерална вода и ще го боли .Ако знаете къде може да му помогнат моля пишете.А наи вероятно ще се прави и пластика моляви ако знаете за какво става дума помагаите .Мерси Praynig

# 1
  • Мнения: 4 053
а, какво казват лекуващи те го лекари, защо не питате тях,
те, според мен ще дадат най добри съвети

# 2
  • Мнения: 476
Писах ти на лични.

# 3
  • Мнения: 1 712
Преди 15 години моята майка беше залята с вряла вода от буркан с компот,който гръмна,.Изгарянето беше на цялата и ръка от рамото до китката.Ходихме в Пирогов където и почистиха раните,намазаха я с някакъв мехлем и я пуснаха.От познати разбрахме за една баба в Костинброд която прави мехлем за изгаряния.Отидохме,взехме и след няколко мазания раните се затвориха и не останаха белези.Синът ми беше на 10 месеца,когато падна и си изгори цялото лице на маслен радиатор.Ползвахме същият мехлем и резултатът беше невероятен не остана никакъв белег.И сега имам кутийка с мехлем в хладилника си.

# 4
  • София
  • Мнения: 558
Здраевите ,моя племеник се попари с вряла вода преди около два месеца по тялото и ръцете ,сега се нуждае от раздвижване на едната ръчичка и се питам къде може ,защото е малък за санаториум защото там е минерална вода и ще го боли .Ако знаете къде може да му помогнат моля пишете.А наи вероятно ще се прави и пластика моляви ако знаете за какво става дума помагаите .Мерси Praynig

Така както обясняваш, нищо не се разбира... Rolling Eyes  Къде е лекуван - ако е в болница, раздвижването става там и след това се дават указания.... Ако ще му се правят пластични операции, раздвижването ще стане след тяхното извършване.
А между другото от водата, каквато и да е тя, не боли, стига да са оздравели раните Embarassed

# 5
Физиотерапия ще правите едва след ,като се направят пластиките/ако се налага да се правят такива/. Лекарите в клиниката в ВМИ Пловдив са много добри в работата си и спазвайте всичко, което ви кажат. Дъщеря ми се изгори преди 2 год и лежа там.

# 6
  • Мнения: 984
От познати разбрахме за една баба в Костинброд която прави мехлем за изгаряния.Отидохме,взехме и след няколко мазания раните се затвориха и не останаха белези.Синът ми беше на 10 месеца,когато падна и си изгори цялото лице на маслен радиатор.Ползвахме същият мехлем и резултатът беше невероятен не остана никакъв белег.И сега имам кутийка с мехлем в хладилника си.
Този мехлем наистина е невероятен

# 7
  • София
  • Мнения: 492
От познати разбрахме за една баба в Костинброд която прави мехлем за изгаряния.Отидохме,взехме и след няколко мазания раните се затвориха и не останаха белези.Синът ми беше на 10 месеца,когато падна и си изгори цялото лице на маслен радиатор.Ползвахме същият мехлем и резултатът беше невероятен не остана никакъв белег.И сега имам кутийка с мехлем в хладилника си.
Този мехлем наистина е невероятен
Peace Същия мехлем го е ползвала моя роднина при изгаряне и наистина е невероятен... Hug

Общи условия

Активация на акаунт