Кърмене и L-carnitinе - съвместими ли са?

  • 532
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 328
Понеже не мога да намеря точна информация по темата, питам тук. Единственото на което попадам до момента е че производителите на хранителните добавки казват ДА, но не са правени изследвания.
Някакви идеи къде мога да намеря по-точно инфо?
 Hug Hug

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Имаше преди време дебати по темата тук, после май ги прехвърлиха в Красива мама newsm78
Но във всеки случай заключението беше, че е по-добре да не се приема по време на кърмене.

# 2
  • Мнения: 1 328
 Hug Мерси, ще погледна и там Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 173
и аз  исках да почна да го пия , да се отърва от тези 3кг , които си стоят , но реших че не е болка за умиране , може да се поизчака малко. все пак е нещо прието изкуствено ще се отделя в кърмата. така си мисля аз! newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 6 242
Имаше преди време дебати по темата тук, после май ги прехвърлиха в Красива мама newsm78
Но във всеки случай заключението беше, че е по-добре да не се приема по време на кърмене.
И аз имам спомени (от преди година и нещо), че в Красива мама го обсъждахме (тогава големия беше кърмаче над годинката) и се стигна до извода, че е добре да се изчака и след като се отбие кърмачето тогава. И аптекарката питах - и тя така ме посъветва. Само, че при мен този момент така и не дойде, защото забременях и пак с начале. Laughing (Но здраве да е!  Grinning)

# 5
  • Мнения: 1 328
Нямам нищо против да не пия Л-карнитин още няколко годинки Simple Smile
Пък ако ще и номер 2 да се появи междувременно Simple Smile  Joy

# 6
  • Мнения: 10 982
И да не кърмех, пак не бих пила L-carnitine. Лесно и спокойно може да се отслабне и без него. Peace

# 7
  • Мнения: 911
На мен ми остават още 7 кила!
Кърми си бебето и не мисли за щуротии - ще имаш време да отслабнеш, сега задачата е друга. Simple Smile

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Не те съветвам.
Можеш да минеш и без него.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт