боли ли ви операцията от секцио при втората бременност?

  • 2 925
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 137
От 3 дни много ме наболява операцията.Болката е от вътрешните шевове и ме боли само вечер явно като се преуморя.Не знам дали е нормално?А съм на консултация след 20 дни.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 146
Мен ме болеше по време на 2-та бременност. Казаха ми, че мога да имам сраствания, но когато ме срязаха нямаше нищо. Сега си мисля, че е от многото излишни килограми. В момента съм бременна 3-ти път след 2 секцио(я) и нищо не ме боли. При 2-та бременност имах ненужни ужасно много килограми.

# 2
  • Мнения: 137
и на мен са ми множко кг вече са +20 EmbarassedДано да е от тях.Ако знам че е нормално и няма проблем за плода ще търпя, но да не е  нещо проблемно. Мерси за отговора.Сега ми е по спокойно  bouquet

# 3
  • Мнения: 168

И мен ме вълнува темата..

Четох някъде, че може да се появат болки заради срастванията, но за бебо няма проблем.
caradchova, успех и леко раждане   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 312
ще следя темата  Flutter

# 5
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ама защо след като имаш оплакваниянеотидеш до лекаря.Може да енещо нормално,но един преглед никога не е излишен.

# 6
  • Мнения: 232
Нямах никакви проблеми.Не съм чувала,че е нормално да се усеща болка.Аз също си ги имах 25 кг.

# 7
  • Мнения: X
Не, не ме боли.
Единствено имах придърпване, като ставах от леглото в самото начало - 2-ри - 3-ти месец.
Много ми е странно обаче, че корема ми все едно не се е разтегнал под нивото на шева  newsm78, но аз имам остър корем и при двете бременности, сега обаче е точно, като, че съм си сложила баскетболна топка под блузата.  Crazy

# 8
  • Мнения: 258
и аз досега не съм имала болки ...
бих те посъветвала поне да звъннеш на доки и да попиташ дали е нормално това, което усещаш  Peace

# 9
  • Мнения: 409
Нямах никакви проблеми.Не съм чувала,че е нормално да се усеща болка.
caradchova, успех и леко раждане.  Hug

# 10
  • Мнения: 1 032
Боли ме и не ми е приятно. След няколко дни съм на консултация и ще питам, защото не ми се струват редни тези болки. Може да е от сраствания наистина, но мен си ме притеснява.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 640
Не , не ме болеше, по- скоро ме досърбяваше на местото на шева

# 12
  • Мнения: 2 757
Дано не ти се разпори шева преди да родиш и да се наложи спешно секцио. Знам за такъв случай и е опасно за живота. При по-сериозна болка тичай веднага на лекар

# 13
  • Мнения: 2 000
Мен не ме болеше.

# 14
  • Мнения: 137
Днес да се похваля ,че не ме боли.
Angel^wings   питах лекаря но той повдига рамене и нищо не каза.И много ме е яд да го питам каквото и да било.Само да спомена че според него плода в 6 месец беше 1,6кг #2gunfire.Наложи се да ходя на частно и се оказа,че бебка е около 1 кг. Според частния лекар относно оплакванията ми каза да си почивам повече.Като ме гледаха казаха че плацентата не е сраснала от операцията и всичко е ок.Вече не знам.
gigio пиши след прегледа какво са ти казали

Общи условия

Активация на акаунт