Ще се бъгне ли сайтът за детските градини?

  • 11 739
  • 316
  •   1
Отговори

Анкета

Според вас ще се бъгне ли сайтът за записване в детските градини?

Опции:

  • София
  • Мнения: 2 415
От понеделник тръгва електронното записване за детска градина. Още при теста, сайтът се е продънил при 500 едновременни записвания, а създателите му гарантират 2500 едновременни регистрации без проблем. За мое голямо съжаление, аз залагам, че ще има някакъв срив в системата....
Вие какво мислите по въпроса? Ще проработи ли това решение?

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 01:24 от get_real

# 1
  • Мнения: 1 187
Вчера точно това коментирахме с моя позната,детето и е в яслена възраст..Според мен системата няма да издържи на този наплив,дано не съм права..  Thinking

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Вчера точно това коментирахме с моя позната,детето и е в яслена възраст..Според мен системата няма да издържи на този наплив,дано не съм права..  Thinking

 Същото беше мнението ми пред моя позната Grinning

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Естествено, че ще  ...още на петата минута

# 4
  • Мнения: 1 150
Сигурна съм, че ще се срине  Tired

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Ще се срине, бъдете спокойни.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 433
И ние с едни приятели си говорихме вчера точно по този повод - 100% ще има бъгове според мен...

# 7
  • Мнения: 2 407
Най-добре е да си се отиде лично.

# 8
  • Мнения: 9 894
и като отидеш лично, ще чакаш системата да се отбъгне, та директорката да ти въведе данните  newsm78

стига с тази психоза. Светът не свършва с тази система и с тези детски градини. Сами си търсим за какво да се ядосваме. Нещо да зависи от вас? Ако сайтът се бъгне, ще се бъгне за всички.

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен в 9.05 вече ще е умрял.

# 10
  • Мнения: X
Да, сигурна съм  Mr. Green

# 11
  • Мнения: X
Разбира се, че ще се бъгне. По същият начин, по който се бъгна и сайта на Търговския регистър.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Миналата година във Варна нали въведоха електронен регистър с данните за подадените заявления. Ми срина се.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 295
 Mr. Green
O да

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Ще залагаме ли?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт