Стоматологична клиника Eo dent...?

  • 2 047
  • 3
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
 Искам да прочета отзиви за тази клиника. И ако сте ходили да ми препоръчате добър стоматолог от там. Обадих се по телефона и ми казаха ,че д-р Марков има свободен час за понеделник.
Сега незнам какво да правя? newsm78 По принцип се интересувам от стоматолог-ортопед,става въпрос и за преден зъб и искам да изглежда маx добре затова му мисля толкова newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 122
Предполагам, че става въпрос за ортодонт Simple Smile, ама споко....стават такива грешки, веднъж бях дълбоко впечатлена как в един "зъбарски" форум , едно момче издирваше орнитолог да му оправи зъбките Mr. Green. съжалявам, че не мога да дам инфо баш по темата , но не сдържах да отбележа. Успех с начинанието.

# 2
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Нееее, става въпрос точно за ортопед Laughing
http://www.eo-dent.com/orthopedics.php?lang=bg
Личната ми зъболекарка ме изпраща при стоматолог-ортопед,но при тази,която ме изпраща ми е много далече,така че съм сигурна,че е ортопед Mr. Green

# 3
  • София
  • Мнения: 122
Извинявам се тогава за коментара  bouquet, не съм вникнала изглежда дотолкова в дебрите на всичко зъбо...произтичащо, и като чуя ортопед си правя асоциация с всякакви "крачни "проблеми Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт