прически пролет- лято 2008 г.

  • 14 406
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 459
Момичета, имаме си тема какви ще са тенденциите за дрехите за пролет-лято 2008 г. и реших да пусна темичка за прическите.Предстои ми да ходя на фризьор и се чудя как да се подстрижа. какви ще са тенденциите за прическа и цвят на косата? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 957
Тенденцията е да се напрявиш така ..че да ти утива и да си красива според мен..сега за лятото определено е хубаво да има малко по-светлички отблясъци..Като погледнах стила на звездите за момента е ..трябва хем да изглежда естествено ..все едно нищо не си и правил на косата ..но всъщност си

# 2
  • Мнения: 422
http://www.kozmetikata.com/show.php?storyid=4724  -- Ето дано да съм ти помогнала..но все пак не се придържаи само към тенденциите,вземи нещо и от себе си! Hug

# 3
  • Мнения: 2 459
Много благодаря, момичета!Харесва ми "тежкия" бретон, но за него трябва гъста коса Cry.

# 4
  • Мнения: 3 622
Не знам какви ще са тенденциите за прически пролет- лято 2008 г., а и не се интересувам.
Правя се така както ми отива  Peace

# 5
  • Мнения: 92
Ако имах права коса бих я подрязала с бръснача,харесва ми! Party

# 6
  • Мнения: 422
Много благодаря, момичета!Харесва ми "тежкия" бретон, но за него трябва гъста коса Cry.
И на мен много ми харесват бритоните,но и моята коса е тънка smile3553!!Но пък имам бритон накриво. Grinning

# 7
ZDRAVEI MILO! i spored men e po hubavo da se podstrije6 kakto ti otiva,no mislia 4e edna ot modernite pri4eski e s briton4e otzad na vrata da ti e mn.kasa kosata po4ti obrasnata,a kam liceto ti da stava dalga.az li4no sam s malko 4upliva kosa i vinagi se podstrigvan na stalbi4ki i mn.ia filiram z/to mi e gasta i se izpraviam s presa.jelaia ti yspeh i dano stane6 mn.krasiva i sablazniava6 v    si4ki majki pogledi yspah Peace

# 8
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Само на мен ли не ми харесват тези прически??

# 9
offf sa posledniq pisuk za pri4eski pri4eski na 4erta i plutni britoni kvi sa tiq tupi pri4eski na kokove i nekvi takiva

# 10
  • Мнения: 1 733
Само на мен ли не ми харесват тези прически??
Не Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 151
Ееей,аз значи съм по модата,с дълга косичка на букли. Flutter Така съм от както се помня.... Laughing

# 12
  • Мнения: 3 622
Само на мен ли не ми харесват тези прически??
Не Simple Smile

И още едно не

# 13
  • София
  • Мнения: 7 753
С тази прическа освен да спиш, какво друго можеш да правиш ?  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 282
С тази прическа освен да спиш, какво друго можеш да правиш ?  Mr. Green


Да не виждаш. Не ти трябват очила.  Crazy Crazy Crazy

И на мен не ми харесват тия прически.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт