Може ли слабителни шоколадчета?

  • 17 068
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 208
Незнам дали му е мястото тук на този въпрос но да си попитам  Simple Smile
Ако не родя до 04,02 доктора ми каза,че най-вероятно ще ме сложи на системи за да предизвика раждането.Дотогава искам да си изчистя организма колкото се може но това с ходенето до тоалетна ми е малко трудно. Grinning Искам да ви попитам пречи ли да взема някое слабително шоколадче за да ми помогне.Ходих до аптеката там ми казаха,че не са сигурни дали е добре за мен.Опитах се да се обадя на лекаря си но немога да се свържа с него.Шоколадчето е "Комфорт" и има билка сена в него.И аз незнам какво да правя сега-или някой съвет да дадете как да ... ми се приходи до тоалетна Laughing

# 1
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Сена е забранена по време на бременност.По-добре не рискувай с такива лекарства преди  да се свържеш с лекаря си!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Така или иначе ще ти направят клизма,така че и да се изчистваш няма да я избегнеш.Но по-добре пробвай Дуфалак,той е безвреден за бременни,пие се сутрин на гладно в продължение на няколко дни.За тези шоколадчета когато родих лекарите в болницата ми казаха,че мога да го взема,въпреки кърменето,но аз така или иначе не посмях.

# 3
  • София
  • Мнения: 44 017
не виждам смисъл и не бих рискувала.
ще ти направят клизма и без друго, тя ще те изчисти добре. само преди това може да гледаш да хапваш по-малко (което се препоръчва и ако ти почнат контракцийте)...

# 4
  • Мнения: 545
Сената е противопоказна при бременни.Клизма ще ти направят така или иначе.

# 5
  • Мнения: 812
Сената е противопоказна при бременни.Клизма ще ти направят така или иначе.
Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 672
Знам ги тези шоколадчета - ами аз си ги хапвах, ама сега научавам че не е трябвало  ooooh!

# 7
  • Мнения: 3 157
и аз знам,че сената не става за бременни.На моя пиятелка бяха изписали свещички ,,ева кю,,.Попитай и за тях лекаря си(като го откриеш)

# 8
  • Мнения: 1 208
Благодаря ви!
Няма да ги пия  Laughing Исках да избегна клизмата но щом няма да стане ще си трая  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 44 017
ооо няма да я избегнеш бъди сигурна...но всащност тя и без това не е кой знае какво, не се притеснявай.

# 10
  • Мнения: 493
Aз като бях бременна и сам взимала и от шоколадчетата и си купих и чай от сена(който имаше ефект)За пръв път чувам,че сената е противопоказна за бременни ShockedПонеже още имам ще цитирам какво пише на опаковката на чая:
"Този чай притежава отлично слабително и очистително действие.Подходящ за бременни жени и родилки.При продължителна употреба се консултирайте с Вашия домашен лекар."
А клизма така или иначе се прави преди раждането Peace

# 11
  • Мнения: 999
Не се шашкай, и аз се притеснявах най много за клизмата, но не е чак толкова страшно. Всъщност изобщо не е страшно.
Успех и леко раждане

# 12
  • Мнения: 1 208
На мен са ми правили клизма като малка но съм забравила- какво точно представлява Confused Малко гнусливо въпросче  LaughingС маркуче ли е  Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 672
С маркуча в дупето... Не боли, ама е гадно, а аз го намерих и за унизително даже... Ама не се настройвай, няма страшно Simple Smile

# 14
  • Мнения: 554
Няма измъкване от клизмата, не се тъпчи излишно за да се изчистиш, те държат да го направят Joy аз сутринта преди да отида в болницата се бях разхлабила (случайно) и ходих няколко пъти до wc и после реших да намекна на клизмаджийката (аз така си я кръстих), че нямам нужда от ГОЛЯМА клизма, а тя ме погледна, усмихна се и хвана мъркуча....  Laughing Не се притеснявай, наистина не било нищо кой знае какво Peace Успех, леко раждане и едно хубаво и здраво бебче Peace

Общи условия

Активация на акаунт