Moля ви, кажете ми как да съхранявам секрет 2 дена????

  • 955
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
моля ви някой да ме посъветва, ако знае! взеха ми секрет от гърлото и ми казаха да го дам в циба лаб. обаче тя утре не работи. как да го съхранявам? дали в хладилник ще издържи повече от 40 часа? нали бактериите виреят при 37 градуса? или пък ако е попаднал друг бактерий при тази темпертура ще развли резулата?

# 1
  • Мнения: 1 984
моля ви някой да ме посъветва, ако знае! взеха ми секрет от гърлото и ми казаха да го дам в циба лаб. обаче тя утре не работи. как да го съхранявам? дали в хладилник ще издържи повече от 40 часа? нали бактериите виреят при 37 градуса? или пък ако е попаднал друг бактерий при тази темпертура ще развли резулата?
вземете нов. едно тампонче е около 50 ст. пуснете и секрет от носа.

# 2
  • София
  • Мнения: 708
за нов пак трбва да ходя до лекаря и става дълго и широко.... няма ли начин да запазя този?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 60
На мен секрет ми вземат на място в лабораторията!Отиваш гладна, жадна и ти вземат секрет! И все пак зависи от лабораторията, но тук във Варна почти навсякъде практикуват така.

# 4
  • Мнения: 2 005
Мисля , че трудно може да се съхрани такъв секрет , почти е невъзможно , но все пак нямам представа  newsm78 но наистина на място в лабораторията взимат , но трябва на гладно и жаден, без да си мил зъбите  Naughty , така ме е съветвал специалист УНГ  Thinking Преди месец ми вземаха секрет в лабораторията  и мисля , че не е проблем и на вас на място да ви вземат  Peace Дано всичко да е наред , мила   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 708
ми ще ги питам на място в лабораторията дали ще трябва да ми взимат. този е в някакъв гел... предполагам някаква среда. ма понеже беше лудница, забравих да питам колко и как може да издържи. ужасно съм отвеяна  Embarassed

# 6
  • Мнения: 190
Здравейте,
Секрет взет правилно и поставен в транспортна среда /специален гел/ може да се съхранява най-много 12 часа на стайна температура. По принцип е хубаво да се взима сутрин на гладно и жадно. Тампони без среда можете да си купите и от аптеките, не е задължително да се вземат от лабораториите, така че отидете, купете си и утре като станете преди да сте пили вода или каквото и да било си вземете секрета, като бъркате хубаво и надълбоко в смисъл оберете добре гърлото, а не бузите. Успех!

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Никак. Нов секрет е разрешението. Още повече, че не става въпрос примерно за вагинален секрет, а за нещо, което можеш да си направиш и сама  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт