Всички мъже ли са к.рвари???

  • 5 077
  • 90
  •   1
Отговори
# 1
Ми да,какво има да се лъжем!Така си е,и който е мъж да си го признае!!!! #2gunfire

# 2
  • Мнения: 25 447
Разбира се. Ама те не са виновни, само майките им...  Peace
 Joy

# 3
  • Мнения: 2 891
Много ясно, бате  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 516
Не. Някои са п*дали.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 348
 newsm03 Не и моя! Той е толкова праволинеен, че да дойде някоя и да ми каже, че са се натискали с него, аз няма да повярвам  Peace

# 6
  • Мнения: 606
Аз познавам една расова разпоретина. Просто трябва да изтрещя тотално за да и пусна. То къде му е тръпката да се занимаваш с такъв вид създание? Харесвам определено момичета на по-високо ниво.

# 7
  • Мнения: 682
Разбира се, че не.

# 8
  • Мнения: 2 196
Флор ме изпревари.
Ама има и една категория, дето много им се иска да са к*рвари,ама все не ги огрява.

# 9
  • Мнения: 984
Не. Мъжете не обичат да са с к...и, това ги унижава. Прават го, защото нищо друго в момента не им е достъпно.

# 10
  • Мнения: 7 474
Не, но на повечето им се иска  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 896
Ама има и една категория, дето много им се иска да са к*рвари,ама все не ги огрява.
И какво друго им остава освен да пуснат тема като 'Леки ли са всички жени?'...

# 12
  • Мнения: 27 524
Не, не са всички, но всички харесват хубавите, поддържани и немрънкащи момичета  Simple Smile
Майтапът настрана. В буквалния смисъл курварите са кофти. Има ги, но са нагли, личи им и не са обект на желание от сериозните момичета.
Сериозните момичета пък са скучни. Абе, не е лесно  Laughing
Но не, определено не са всички мъже такива. Познавам двама-трима   Grinning

# 13
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Е има и дървари,гомнари Embarassed,.Уж казват че не са такива но като видят готини мадами #Crazyмале ,мале  #Shocked

# 14
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Не, не са всички, но всички харесват хубавите, поддържани и немрънкащи момичета  Simple Smile
Майтапът настрана. В буквалния смисъл курварите са кофти. Има ги, но са нагли, личи им и не са обект на желание от сериозните момичета.
Сериозните момичета пък са скучни. Абе, не е лесно  Laughing
Но не, определено не са всички мъже такива. Познавам двама-трима   Grinning
  newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт