Какви козметични продукти да взема?

  • 623
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 360
Здравейте всички! Искам да ви питам какви козметични продукти ми трябват за бебето? Питам не толкова за марки, колкото като вид, например шампоан и т.н. Може и марка, разбира се, да споменете Grinning.

# 1
  • Мнения: 1 900
Аз ползвам на Мустела следните:
 2 в 1 измиващ гел-шампоан за коса и тяло
Витаминен защитен крем против подсичане
Хидра бебе за тяло,  Масажно олио, Овлажняваща крем-емулсия като тези трите мазила ги редувам, но може да си вземеш само едното примерно.
Та това е в общи линии, много съм доволна от тези продукти.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Ползвала съм за дъщеря ми:
1.Мустела -пяна за новородени за глава и тяло
2.А-дерма "Exomega" мляко за тяло
3.креч "Бочко"
Това според мен и неонатоложката,която се грижеше за бебето е достатъчно Peace

# 3
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз съм ползвала на нивеа - шампоан за коса и тяло без сълзи, бебешко олио и кремче против подсичане.
На хипп също съм ползвала шампоан и крем против подсичане.

# 4
  • Мнения: 2 936
използвах козметика на Бюбхен-шампоан,олио и крем против подсичане  Peace
по-късно лятото смених олиото с мляко за тяло!

# 5
  • Мнения: 360
Благодаря ви за отговорите. Наистина имам нужда от информация и съвет, защото до дни ще си вземем бебо и трябва да купувам вече, а има по няколко продукта със сходна функция, а марки ... Как мислите, дали за начало шампоан за тяло и коса, мляко или олио и крем за подсичане ще е достатъчно?

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ви за отговорите. Наистина имам нужда от информация и съвет, защото до дни ще си вземем бебо и трябва да купувам вече, а има по няколко продукта със сходна функция, а марки ... Как мислите, дали за начало шампоан за тяло и коса, мляко или олио и крем за подсичане ще е достатъчно?
Напълно достатъчно е. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт