До кога се мият бебоците сутрин?

  • 2 699
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Мами,докога миехте бебоците си сутрин.Ние се къпем целите всяка вечер,а сутрин си мием оче,лице,дупе.Докога се прави това?Големият ми син го къпех всяка вечер до годинка,после почнах през вечер с главата.Но не си спомням до кога го миех сутрин newsm78

# 1
  • Мнения: 1 217
Ами аз му измивах лицето и очичките с памуче до към 7 месец.
Ама и той имаше запушен слъзен канал и постянно му бършех оченцето.

# 2
  • Мнения: 78
Поли за очичките и ръчичките ясно.То така се създават и навиците за сутрешната хигиена.Ами по ме интересува миенето на дупето Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Не разбирам какво имаш предвид? Аз съм на 29 години и все още се мия всяка сутрин Laughing Ако правилно разбирам, искаш да спреш да миеш бебето си сутрин? Защо newsm78

Ааа, сега публикува предния си пост и разбрах. Ами аз не съм миела Ники в определено време, а всеки път след като ака. Така че сутрин не съм отделяла специално внимание на дупето, той просто се изакваше след кърмене и тогава.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Аз също мия всяка сутрин дупето на бебето  и също като теб се чудя до кога.Може би до годинка или е много?

# 5
  • Мнения: 9 973
мия дупенцето ако е наакано Whistling

# 6
  • София
  • Мнения: 3 064
мия дупенцето ако е наакано Whistling

Така де!

# 7
  • Мнения: 689
Аз също мия дупето сутрин и най-вероятно така ще правя докато махнем памперсите нощем.

# 8
  • Мнения: 2 757
Кви са тия въпроси бе хора. Детето се мие когато е мръсно.  Grinning
Моите ги мия след всяко акане. Но задължително поне веднъж на ден ако случайно не са акали.  Мия ги от кръста надолу в леген. С мокри кърпички само ако не сме в къщи.
Хубаво, че го миеш сутрин, ама това значи ли, че ако ака на обяд не го миеш  Wink.

# 9
  • Мнения: 3 376
Това ми звучи малко като темата "Докага се къпе бебето всеки ден"  Sunglasses

Всяка сутрин му мия дупето след като се е изходил по голяма нужда.И по всяко време на деня след като го е направил.
Иначе за сутрешния тоалет се подразбира Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 2 734
И ние сме така.Мила не ака сутрин,но аз винаги й мия дупето след като махнем напикания нощен памерс.На мен също ми е минавала мисълта докога ще го правя,но смятам,че докато спи с памперса ще я мия сутрин.А иначе много ясно,че се мием и през деня след като е акала.

# 11
  • Мнения: 872
Ами,не може да му махнеш памперса,в който е пишкало цяла нощ,дори и да не е свършило голямата работа и да не измиеш дупето.Така,че - докато спре да пишка в памперса.А иначе очите - при нас закуската е веднага след ставане от сън и тогава става голямо мазало и щем,не щем мием лице,ръце,гушка...

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Нормално е да се подържа сутрешната хигиена на детенце и да се учи на хигиенни навици , малко ми е странен този въпрос където се пита докога  Crazy Rolling Eyes Аз и досега продължавам вс. сутрин да му мия дупето все пак още е на памперс и си мисля че му е редно  Peace Виж като махна памперса може би ще поразредим тая прадцедура с утрешното миене на дупИто  Hug Wink

# 13
  • София
  • Мнения: 39 715
Ами докато Дияна беше с памперс съм й мила дупето сутрин. Ръце и лице продължава да си ги мие.

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Това ми звучи малко като темата "Докага се къпе бебето всеки ден"  Sunglasses



 Не, това заглавие е по-уникално! JoyКак може да се задава такъв въпрос не ми е ясно, ама хайде.Щом доживяхме да видим темата"Колко пъти на ден акате", какво ли питам Whistling

Общи условия

Активация на акаунт