Дим Дуков: "42% от българските мъже са спали с друг мъж"

  • 1 548
  • 27
  •   1
Отговори
"Понятията гей и бисексуален вече не са актуални в света, те се заместват от термина МSM- мъже, които правят секс с мъже. У нас техният брой е 42%.", заяви пред БГНЕС Дим Дуков. Думите му бяха изречени броени часове преди началото на поредната кампания за експресно тестуване за СПИН .

дали това е истина?Вие как мислите?Според мен не е така,но знае ли човек.В тия години на гейщина всичко вече е възможно!!!! newsm78

# 1
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Да,бе ,всички са педали,как пък не  ShockedЩе му се...Нещо май му се губи популярността и се опитва да изплува...Одъртява,а дъртите педали не са много актуални Mr. Green Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 401
Еми нормално е в неговите среди да е такъв процента, иначе по-скоро му се ще да е така   Mr. Green

# 3
  • Мнения: 606
Гроссе, не му вярвай на тоя извратеняк. Иска му се да са 42%. Ти представи ли си колко трябва да си болен, за да ти го боднат отзад или да врътнеш свирка, че и кеф да те е евентуално.  Joy Joy

# 4
  • Мнения: 7 109
Само 42 % от мъжете ли са ходили в казарма?

# 5
  • Мнения: 606
Само 42 % от мъжете ли са ходили в казарма?

  Това пък какво беше??? Да не сбърка темата? Или мъжа ти в казармата е сгафил нещо и ти е казал, че на всеки се случва! Не обиждай така наред.

# 6
Абе аз не му вярвам,ама тва вече е безобразие.То излезнахме,че почти всеки втори у нас е обратен.Бива,бива ама..... #2gunfire

# 7
  • Мнения: 2 401
Само 42 % от мъжете ли са ходили в казарма?

И аз това си помислих първоначално, но адмирала е написал по-долу, че става въпрос за сех, не  за спане Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7 109
Зефсьо, ко са пениш? Може би познах?  Laughing
Цитирам ти заглавието.
Цитат
Дим Дуков: "42% от българските мъже са спали с друг мъж"

# 9
Е то е ясно за какво става дума,сега няма да лепна още в заглавието думата секс!Затова прочетете после писанията и тогава пишете вашите!!!

# 10
  • Мнения: 6 417
Дуков пак е изперкал. До вчера тръбеше наляво и надясно, че можеш да кажеш за някого, че е гей, само ако си го пробвал. Е, сега иска да каже, че е бил с 42 процента от мъжете ли?  Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Не вярвам. Но според мен на толкова им се е искало да пробват поне веднъж в живота и естествено, са преклалено много мъже, за да си го признаят Wink С жените е същото. Повечето поне веднъж са си мислили "а какво ли би било да съм с приятелката си еди коя си newsm78", обаче реално колко пробват наистина? Твърде малко.

# 12
  • Мнения: 1 095
Твърде е възможно ! newsm78
Не казвам,че процента е толкова висок, но не е и много нисък!
Имам приятел гей и от него знам за поне 5 мъже, със семейства и деца,които си имат любовник мъж ! #Crazy
И на мен не ми се нрави, но това е положението ! Sick

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
Този Дуков ако съди по броя на мъжете, с които се среща в ежедневието си, може и да са толкова процентите, ако не и повече.  hahaha

# 14
  • Мнения: 682
Как пък ги изчисли тия 42% Дуков? Мечтае си човека на глас.

Общи условия

Активация на акаунт