Uriage

  • 42 681
  • 48
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 779
Някой ползвал ли е нещо на тази марка? Ще се радвам да чуя отзиви   bouquet
http://www.labo-uriage.com/

# 1
  • Мнения: 24
Ползвала съм само хидратиращата маска. Бях много доволна от нея.

# 2
  • Мнения: 10 652
Имам впечатления само от зимния крем на Uriage. Беше малко мазен за моята кожа. Иначе съм чувала, че е доста добра марка аптечна козметика  Peace

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
Интересувам се най-вече от зелената серия, която е за смесена/мазна кожа. Пробвах тестер на крема, и наистина много добре матира, но на третия ден кожата ми започна да се лющи. И въпреки това смятам да пробвам тоника от същата серия.

# 4
  • Мнения: 33
Аз ползвам Uriage Creme Extra Fluide SPF 50+ . Много съм доволна, не е тежък, попива бързо, не оставя мазен филм. Струва ок. 22лв/50 мл. Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 779
А за какъв тип кожа е подходящ?   bouquet

# 6
  • Мнения: 3 459
Тая марка за първи път я чувам  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 371
Аз ползвам този крем и тази вода . Кожата ми е суха, с омазняване в т зоната. Това са едни от малкото продукти, които влияят изключително добре на кожата ми.
Сега си купих една нова серия на Кларинс да я пробвам, но ако не съм доволна, ще се върна пак на Uriage.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ин@ мазна Т-зона + суха кожа = комбинирана кожа  Grinning Тези продукти матират ли? Защото ги има същите, само че в зелената серия, която е за смесена/мазна кожа.

# 9
  • Мнения: 1 371
Ми, да . Комбинирана ми е.   Simple Smile Но тези ми действат върху кожата много добре. Сега специално погледнах - не матира. Но новият на другата марка, която си взех, матира и за сега ми понася : . Всъщност аз два пъти си слагам от него. Ако искаш, разгледай ги и тези. Можеш да отидеш да си вземеш мостри. На мен ми дадоха към него и нощния крем, и нов гел за почистване на лицето. На Uriage незнам дали има мостри.

# 10
  • Мнения: 33
А за какъв тип кожа е подходящ?   bouquet

Ако въпроса се отнася за Uriage Creme Extra Fluide SPF 50+ според мен е подходящ за нормална/смесена. На опаковката не пише. Според мен (моята кожа в момента е нормана-суха) е лек и немазен. Simple Smile

# 11
# 12
  • Sofia
  • Мнения: 779
Благодаря ти, ще го проверя в Beauty zone, предполагам, че от там си си го взела.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 236
Моя опит с тази марка не е добър.Купих си околоочен крем.Всичко изглеждаше добре,приятна консистенция,но проблемът е ,че започва да пада като кир.Абсурд да си сложиш крем и да се гримираш след това.Използвах го поради тази причина само вечер и много се радвам,че бързо свърши.Опаковката беше с помпичка и не след дълго спря да пуска.Язък за парите.

# 14
  • Мнения: 3 094
ползвам термалната вода - доволна съм. пръскам я след измиване, след дегримиране, след гримиране понякога - изобщо държи се чудесно. Преди 1.5  години за първи път ползвах тази вода през лятто и много ми допадна, сега през зимата ефектът като че ли не е същия...

Общи условия

Активация на акаунт