Помощ - смяна на цип на ботуши!

  • 6 364
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте, мили момичета!

Днес си купих чудесни червени ботушки на Replay, за без пари - 32 лева, от Outlet центъра в Младост. Толкова евтини бяха, защото проявявали дефект с ципа. В магазина не го проявиха, но у дома веднага се случи  Cry
Ципът както е закопчан и се разделя на две. Знаете ли може ли да се смени цип на ботуш? А добри обущари в София можете ли да препоръчате? В района на Плиска, Гео Милев, Изток, Слатина, Дианабад, Младост би ми било най-удобно, но и други предложения са добре дошли Hug
Благодаря ви предварително!!! Hug

# 1
  • Мнения: 491
Първо можеш да пробваш да оправиш този цип- с клещи стегни долната част на машинката, но не много силно, за да не я счупиш. Тя закопчава ципа и явно се е разхлабила.
За адреси не мога да съм полезна.

# 2
  • Мнения: 28
За съжаление това не помогна  Cry
Или аз не го правя като хората или не става, но явно е, че ще си трябва смяна на ципа. Така че всякакви други съвети са добре дошли! Simple Smile

# 3
  • Ловеч
  • Мнения: 782
По-добър съвет от този да ги занесеш на обущар - няма. Ще ти струва към 8-10 лв. Всеки обущар стига да има машина може да ти ги направи.  Не е кой знае каква философия.

# 4
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Ако ципът не е скъсан - ще се смени само машинката Peace. Няма да даваш излишни пари, но пак обущар трябва да го направи. Моите така ги оправиха, но не в Сф., така че не мога да ти дам съвет къде. Sad

# 5
  • Мнения: 1 715
На Пиротска в един от безистените има много добър обущар (първият безистен вляво като тръгнеш откъм Цум по Пиротска).На мен ми е сменявал цип на боти и останах доволна.

# 6
  • София
  • Мнения: 16 024
Младост 1А зад Била има млад обущар от задната страна на  един блок/бай 504/ смяна на зип 8 лв, само машинка 3 лв. До блока в трафопост има и друг по-стар и той върши работа.

# 7
  • Мнения: 782
На Дондуков, отсечката  м/у бул. Васил Левски и Раковска  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 28
Благодаря ви много, мили дами! Simple Smile
За съжаление чак сега отговарям, но нямах възможност да погледна по-рано. Оставих ги на един обущар на Шипченски проход и утре ще ги взема.
Отново ви благодаря за съветите! Hug

# 9
  • Мнения: 2 032
Надявам се, че си ги снимала преди това.

# 10
  • Мнения: 17 546
Ако ципът не е скъсан - ще се смени само машинката Peace.
Ей това редовно си го правя сама! И ако това е проблема tani4ka79 е съвсем точна в отговора си.

# 11
  • Мнения: 71
Знаете ли може ли да се смени цип на ботуш? Във Варна! Grinning

# 12
  • Мнения: 491
Ами сигурно и във Варна има обущари, дето сменят цип на ботуш .
 Joy Joy Joy

Сори, ама не се стърпях!

Общи условия

Активация на акаунт