Счупени шини?

  • 2 375
  • 2
  •   1
Отговори
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Дъщеря ми е от 2 месеца с шини на зъбите. За този период те се чупят вече 2ри път. Въпросът ми е случва ли се и при вас?
Цената на шините ни е 1200 лв. , в тази цена било включено, наблюдението и корекциите докато ги носи. За съжаление не се бях сетила да попитам при счупване , кой го поема....Никаква гаранция ли няма, все пак?
Първият път платихме 80 лв. за поправката... и сега ако излезе толкова.... ooooh!просто се чудя...толкова ли са крехки тези шини. Все пак детето не ги е хвърляло за да се счупят...

# 1
  • Мнения: 2 700
Шината на дъщеря ми струваше значително по-евтино (към 300 лв., но без корекциите, които са 3 лв/ на 2 седмици), като веднъж й се счупи пружината и веднъж й се откачи някакво телче. За едната манипулация не съм платила нищо, за другата 30 лв. Носи я близо година.

# 2
  • Мнения: 3 410
Ние сме чупили шини поне три пъти, ама така сме ги чупили, че не ставаха за поправка и сме правили нови Mr. Green
Но добре че струват 100лв, та да не боли толкова. Иначе за всяко активиране на шините си плащаме левче, но май нашата д-р Баева изостава с увеличението на цените - като гледам за какви суми става въпрос, ми се изправят косите.
Чупят се лесно, така е, при все че и моето дете е внимателно или поне така казва newsm78

Общи условия

Активация на акаунт