VIP брадър 3?

  • 7 088
  • 92
  •   1
Отговори
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Преди бях чела, че през март 2008, ще стартира VIP брадър 3. Днес попаднах на това инфо:

Строежът на новата Къща бави четвъртия сезон на „Биг брадър".
Къщата трябва да бъде издигната в софийското село Равно поле. До мо­мента същинската част по изграждането й още не е започнала.
„Така се стекоха обстоятел­ствата, че се забави строенето на Къщата на „Биг брадър". Оттам се забавя и стартът на самото предаване", обясни продуцентът на шоуто Нико Тупарев.
Източници от „Сиа адвъртайзинг" споделиха, че забавянето се дължало на бюрократични неуредици. Въпреки това следващият сезон на „Големият брат" си остава планиран за 2008 г. През есента на 2007 г. Нова телевизия реши да заложи на формата „Островът на изкушението" и това породи слухове, че всъщност проду­центите на българския „Биг брадър" от „Сиа адвъртайзинг" вече нямат лиценз за предаванетоОт „Сиа" отрекоха момен­тално това.
В края на миналата година се заговори, че новият сезон на „Големият брат" ще тръг­не през пролетта на 2008 г., но информацията от първи­те дни на новата година е, че стартът се отлага за юни. Най-песимистичният вариант е да тръгне чак през септември. Окончателното решение за това ще вземат шефовете на Нова телевизия, но, така или иначе, „Биг брадър" тази го­дина ще има. Продуцентите са убедени, че въпреки трите „обикнове­ни" сезона и двата VIP шоуто изобщо не се е изчерпало.
„Все още има хляб и потен­циал в това риалити", катего­ричен е Нико Тупарев.
Сега от „Сиа" обмисля­ли доста обновена версия и сценарии. Ако се вземат под внимание всички идеи, са­мата Къща също щяла да е крайно изненадваща. Едно от предложенията е част от стените в нея да са прозрач­ни. Такива щели да бъдат външните стени и тези между стаите и дневната, но банята и тоалетната си оставали „за­творени".
Подобен вариант вече бил изпробван в германско ри­алити и бил доста ефектен за зрителите. Прозрачните стени изнервили до краен предел участниците и така се породили крайно интересни ситуации. В английски фор­мат дори банята е прозрачна
но засега това категорично се отхвърляло от българските продуценти.
Много идеи има и относно сценария на новото издание. Все още не е изключена веро­ятността то отново да е VIP - след грандиозния успех на втория сезон за знаменито­сти. Ако се стигне до такова решение, то и тук ще има промяна. Шоуто със сигур­ност няма да се казва „VIP брадър".
„Ще се промени името, защото се оказва, че хората в България са буквалисти. Като сложиш етикет VIP, и започват едни пресмятания този или онзи VIP ли са наис­тина и т.н.", обясни мотивите човек от екипа.
До този извод се стигнало най-вече след скандалите между Катето Евро и спе­челилата „VIP брадър 2" Христина. По време на шо­уто стана ясно, че някои от участниците не могат изобщо да си обяснят какви VIP са Здравко и съпругата му.
Единственото сигурно не­що е, че Ники Кънчев ще бъ­де водещ и на новия сезон, без значение какъв ще бъде той. „Няма причина да го сменяме, за мен той е най-добрият водещ в България", категоричен е Нико Тупарев.


Някой чул ли е нещо newsm78

# 1
  • Мнения: 3 622
И аз скоро се питах дали ще има VIP брадър 3  newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 203
Ами ще гледам, фен съм  Peace

# 3
  • Мнения: 1 426
нещо не ме кефи вече тово риалити, едно и също всеки път, някакви маллумници се мислят за голяма работа и център на света

# 4
  • Мнения: 4 496
Да не би Здравко и Христина да са решили да се развеждат? Mr. Green

# 5
  • Мнения: 990
Да не би Здравко и Христина да са решили да се развеждат? Mr. Green
Или е време за кръщене на детето  Joy

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Да не би Здравко и Христина да са решили да се развеждат? Mr. Green
Браво, хареса ми коментара Joy Joy Joy

По-темата- и аз се чудех кога ще започва. По-скоро ми е любопитно кои ще са звездите или псевдо звездите този път. Не мога да кажа още дали ще гледам, ако ми е интересно ще го следя.

# 7
  • Мнения: 1 813
А,не,само не тази простотия.  Praynig

# 8
  • Мнения: 865
Да не би Здравко и Христина да са решили да се развеждат? Mr. Green
Или е време за кръщене на детето  Joy
Joyмдааа ,то и кръстницата ще трябва участва. Joy

# 9
  • Мнения: 2 774
 smile3508 а ние си мислехме че няма да има брадър-и повече.
  bouquet мерси за инфото

# 10
  • Мнения: 1 685
Да не би Здравко и Христина да са решили да се развеждат? Mr. Green
Или е време за кръщене на детето  Joy
Joyмдааа ,то и кръстницата ще трябва участва. Joy

 Joy hahahaТя пък може и да роди в ефир този път Laughing

# 11
  • Мнения: 11 607
Да не би Здравко и Христина да са решили да се развеждат? Mr. Green

  bouquet  bouquet  bouquet

Липсват ми темите за ББ.......

# 12
  • Мнения: 1 312
Off Embarassed
Polly,як аватар Wink

# 13
Пак ли ще гледаме тази глупост. То не бяха випове, то не бяха простаци. badcomp

# 14
  • София
  • Мнения: 5 828
Чакам с нетърпение темите за Брадърите във форума  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт