въпрос към Бургаските мами

  • 2 070
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте бургаски мами. сравнително нов член на този хубав сайт съм. имам една молба към всички вас, които бихте могли да ми помогнете. търся контактите на доктор Братова. знам, че има кабинет в Окръжна и че също така има и частен кабинет. не знам обаче нищо за приемното и време. ще се радвам да получа тел. и номер или пък всякаква др. полезна информация за нея. струвами се, че не е от най-обсъжданите гинеколози в този сайт, но моя много близка ми я препоръча както за диагностика, така и за проследяване на бременност.
Предваритлено благодаря на всички мами, които ще се отзоват на запитването ми.

# 1
  • Мнения: 252
Имам някакъв бегъл спомен че кабинетът и е в трета поликлиника, но не съм напълно сигурна.

# 2
  • Мнения: 617
попитай в бургаската тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262326.0
В гугъла също излиза доста инфо за нея

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
в 1 поликлина е.
но защо при нея ще ходиш,аз не я харесвам никак.иди при мърмарова или гамишев.

# 4
  • Мнения: 2
благодаря на morska, mimi_mimi и marianamama, които първи се отзоваха на запитването ми. mimi_mimi, търсих инфо за Братова в Гугъл, но не ми излиза нищо. Явно, защото не изписвам първото и име. Не го знам. Sad
Marianamama, защо не си доволна от въпросната докторка. Само хубави думи за нея прочетох във форума. Да си призная силно се затруднявам в избора на специалист, който да ме консултира в така важния за мен етап от моя живот- никога до сега не съм се сблъсквала с майчинството. за първи път ще ми е. дай боже успешно. дори за "светилата" (в положителен смисъл) сред бургаските специалисти винаги се намира някоя мама, която ще се изкаже негативно.  притесняваме това, че колкото повече чета мненията във форума, толкова повече се обърквам. Не знам как да постъпя и кой специалист да избера в крайна сметка.

# 5
  • Мнения: 617
vesito_ivanova пиши в гугъл д-р Братова на мен при това търсене ми излизат страшно много неща за тази докторка  Hug

# 6
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
ами мн е груба,прегледа ме като бях бременна,безцеремонна е,нямаше и ехограф тогава.сега може и да има.прегледай темата за гинеколозите,аз препоръ4вам мърмарова ,гамишев,мирин4ев.

# 7
  • Мнения: 164
Здравей и от мен. Аз също съм за д-р Мърмърова. Тя ми следи бременността и на 10.9.2007 г. се роди синът ми Кристиян. Дори и сега пак си ходя при нея. Много е внимателна. УСпех



Кристиян е роден на 10.09.2007 г.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 260
Здравей, аз също не съм доволна от тази лекарка. Частния и кабинет беше на Хан Крум 40. Незнам дали е още там. И моя съвет е да потърсиш друг специалист. Тази лекарка е  #2gunfire

# 9
  • Мнения: 9
Аз ходих при Ризова .Не съм сигурна че ще ти хареса Братова.

# 10
  • Мнения: 371
Аз също съм при Ризова и съм доволна от нея Peace

# 11
  • Мнения: 1 035
Д-р Братова служебен-056846184,   мобилен- 0888664173
Тя води първата ми бременност и съм с добри впечатления.Не влиза в родилна зала (ако това има значение за теб)
Близначките родих при Ризова ( тя ми водеше и консултациите)Също съм доволна.
Напоследък чувам много добри думи и за Мърмърова.
Желая ти успешен избор и дано съм ти помогнала с информацията.

# 12
  • Мнения: 3 621
Здравей, аз също не съм доволна от тази лекарка. Частния и кабинет беше на Хан Крум 40. Незнам дали е още там. И моя съвет е да потърсиш друг специалист. Тази лекарка е  #2gunfire

Кабинета на Братова е на Хан Крум все още, там има и ехограф, а в І-ва няма ехограф, аз също си мисля че е прекалено груба тази лекарка. Аз ходя при Ковачева и съм много доволна от нея.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 262
сменяй докато е време  Peace ковачева е супер  Hug

# 14
  • Мнения: 1 685
и аз съм ЗА Ковачева Peace

Общи условия

Активация на акаунт