очна клиника VISUS

  • 2 436
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Здравейте искам да попитам някой ползвал ли е услугите на тази клиника.Днес водих бебка в Александровска болница и се оказа че има запушен слузен канал.Казаха ни да правим масажи и да слагам капки ТОрбекс.Ако не се оправи с това да я заведа там и да и сондират каналчето.Ако някои има повече инфо за тази клиника нека да  сподели.

# 1
  • Мнения: 86
Здравей,не се притеснявай.Моята бебка имаше 3 месеца запушен канал,водих я в Токуда (там го откриха само на дясното оче)предписаха ни Otipax и масажи но нищо,след един месец реших да я заведа в Александровска при случаен лекар там ми казаха че и двата канала са запушени пак казаха масажи когато се сетя да ги правя,т.е. почти непрекъснато и предписаха Tobrex,след 20 дена я заведох пак и чудото беше станало бяха се отпушили и двата и сега нямаме никакви проблеми! Grinning

# 2
  • Мнения: 404
Здравей dazka01.
Не се притеснявай за очичките на бебето.Всичко ще се оправи.Малката ми дъщеря беше така почти цяла година.След много масажи,капки и мазила се оправи.
А за клиника VISUS не мога да кажа,че впечатлението ми е добро.Ще ти кажа защо накратко.На малката преди няколко месеца и откриха късогледство и ние решихме да ходим на очен лекар в тази клиника.Записахме час и отидохме на преглед.Значи отношението беше добро,но когато попитах какво и е точно,как ще продължаваме от тук нататък,какво е това астегматизъм и др. такива въпроси-докторката само ме погледна и почти нищо не ми каза.Не можеше да ми обясни.Просто каза че това е много лошо и няма оправия.
А смятам ,че така не се постъпва с родители-все пак има надежда за оправяне на положението.И това го доказа като започнахме да ходим на друг очен специалист в Александровска.А там в Александровска ходим на частен прием,защото пред кабинета,който работи ъс здравната каса има страшно много хора и чакането не си заслужава.
Та на въпроса дали са компетентни и добри специалисти в клиника VISUS-смятам,че не са.

# 3
  • София
  • Мнения: 508

А за клиника VISUS не мога да кажа,че впечатлението ми е добро.Ще ти кажа защо накратко.На малката преди няколко месеца и откриха късогледство и ние решихме да ходим на очен лекар в тази клиника.Записахме час и отидохме на преглед.Значи отношението беше добро,но когато попитах какво и е точно,как ще продължаваме от тук нататък,какво е това астегматизъм и др. такива въпроси-докторката само ме погледна и почти нищо не ми каза.Не можеше да ми обясни.Просто каза че това е много лошо и няма оправия.
А смятам ,че така не се постъпва с родители-все пак има надежда за оправяне на положението.И това го доказа като започнахме да ходим на друг очен специалист в Александровска.А там в Александровска ходим на частен прием,защото пред кабинета,който работи ъс здравната каса има страшно много хора и чакането не си заслужава.
Та на въпроса дали са компетентни и добри специалисти в клиника VISUS-смятам,че не са.

Напълно подкрепям  Peace Марти се роди с увреждане на очичките, което си пролича около 40тия ден. Може би е бил на два месеца, когато посетихме тази клиника, при небеизвестната доц. Александрова, която въбоще не си направи труда да ми обясни с какво точно зрението на моето дете е по различно от това на другите, намекна ми едва ли не че надежда няма, а бебето ми тогава не винаги различаваше светлината, някак си беше много припряна и побърза да ме изпрати и не на последно място ми взе 60лв! Тръгнах си оттам много разстроена...... сега /слава богу/ Марти се оправя не по зле от другите деца  и наистина вижда и то доста добре!!!

Общи условия

Активация на акаунт