помогнете

  • 688
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
здравейте!аз съм от Габрово и ни предстои в края на месеца с мъжът ми да се местим в София!Моля дайте съвет как да си намерим квартира и то на поносима цена-трябва ни гарсониера. По какъв начин смятате, че ще е най-удачно да стане това-защото си мисля,че в повечето случаи цените са понадути ConfusedГледам редовно в. Позвънете- но... Незнам!Помагайте с идеи! Нямаме познати, които в София да тръгнат да ни търсят квартира, а времето си тече и ще дойде края на месеца ThinkingАко пък някой има приятна оферта- нека ми я отправи Peace

# 1
# 2
  • Мнения: 606
За изгодните квартири има опашка. И то голяма. Идея нямам как ще се вредите......

# 3
  • Мнения: 101
не ме успокоихте много Cryа доколкото до тези сайтове- гледам ги всеки ден-ама едностаен за 500 лева, ми е малко множко  Tired Cry

# 4
  • Мнения: 606
  С четене на обяви няма да стане. Това става с познати в Сф. и много разпитване. Ако чуя нещо, ще кажа. Целта са крайните квартали. Един от моите печатари си взе малка къща с двор, куп овошки, че и с прекрасна немска овчарка за 200 лв. Всичко е малко семпло, къщата - едноетажна с таван, но са 200 лв. Когато му търсихме квартира в Горна Баня, първото на което попаднахме беше етаж от къща за 150 лв.

# 5
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Ами това са цените в София, свиквайте. Скоро до нас дадоха една боксониерка под наем - за 18кв.м. 280 евро.

# 6
  • Мнения: 347
Да, такива са цените за съжаление   Sad, ние сега живеем в гарсониера, в Младост за 450лв.И двата пъти, когато ни се наложи да търсим квартира, не се получи с обявите в Имоти и т.н. сайтове за обяви.Беше голяма епопея и хабене на нерви - фалшиви обяви, общи огледи, разправии.За изгодните, реални обяви трябва да се реагира много бързо и обикновено е въпрос на часове.Трябва да си тук и да имаш възможност веднага да отидеш на оглед и да им тупнеш парите.При нас първият път, когато си търсехме, съвпадна с момент в който временно не работех.Бях се превърнала в телефонист, ставах рано сутрин, зареждах сайтове, рефрешвах постоянно, звънях по цял ден, бях облечена и готова да грабна чантата и да тръгна и пак не успяхме.В крайна сметка и двата пъти нещата станаха случайно и с познати.Въпреки всичко ти желая успех и най-вече късмет, защото си трябва много късмет за намирането на изгодна квартира   bouquet.

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ох, мила, тежка задача  ooooh! осоебено ако не си в София, просто незнам как ще намерите нещо изгодно - или ще е скъпо, или ще е по-евтинко, но мизерно. Нямате ли някой познат да поразпита  newsm78 Иначе се свързвате с брокери и ходите на оглед, ама не се намират много изгодни квартири де  Tired

# 8
  • Мнения: 8 999
Временно бих ви препоръчала да се настаните в хостел, за да не се притеснявате за разходи за хотел и да разполагате с повечко време за търсене. Не се хвърляйте на първото недоразумение, което ви се изпречи пред погледа. За съжаление, дори да се свържете с агенция, тя няма много да ви помогне, защото ниските наеми не се работят с колеги /поради малката комисионна агенциите предпочитат да имат директен наемател, а не доведен от друга агенция/. Ако обърнеш внимание в повечето обяви е отбелязано, че са за ЧЛ, което ще рече, че ако ти лично се обадиш, ще те заведат на оглед, но ако се обади твой представител от друга агенция, ще му откажат. Затова ти препоръчвам да се снабдиш с вестници и да следиш ежедневно обявите и в интернет, да се обаждаш лично и да си уреждаш огледи. Успех ти желая!

# 9
  • Мнения: 734
Присъединявам се към мнението на останалите - трудна работа...Мои познати са в боксониера за 500лв и това беше едно от изгодните предложения....Предложението на baibibi  ми се вижда много добро за начало. Без огледи няма да стане...а за да има огледи - трябва да сте в София...

Общи условия

Активация на акаунт