Отзиви за хотел Цезар Палас в Свети Влас

  • 7 418
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 521
http://www.elinabg.com/caesarpalace/ ето сайта му.
Интересува ме става ли за почивка с деца и най-вече дали не е много шумно вечер.
Имам добра референция от един колега, но търся и други мнения.
Благодаря на всички включили се.

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 572
Само съм разглеждала хотела, но изглежда много приличен. Вярно че е на пътя, но не ми се вярва да е много шумно

# 2
  • София
  • Мнения: 6 521
Само съм разглеждала хотела, но изглежда много приличен. Вярно че е на пътя, но не ми се вярва да е много шумно
Пътя, не ме притеснява, защото съм резервирала апартамент към морето, по-скоро да няма някакви дискотеки до разсъмване в самия комплекс  Rolling Eyes

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 572
Ти кога си планувала почивката?

# 4
  • София
  • Мнения: 6 521
Ти кога си планувала почивката?
23.08-30.08 живот и здраве

# 5
  • София, България
  • Мнения: 5 572
Ти кога си планувала почивката?
23.08-30.08 живот и здраве
еми сигурно ще е лудница  Mr. Green
защо не пробваш в Елените?
Иначе хотела е абсолютно изолиран - наоколо няма друго, всичко си зависи от разпределението де...
Знам само, че е доста известен сред шоу средите у нас , имаше и някакви конкурси за миски там

# 6
  • Мнения: 1 817
Майка ми ходи вече 2 години там. Peace Много й харесва и каза, че си почива страхотно. Очарована е от кухнята (а тя е доста капризна) и от обслужването като цяло. Дори каза, че е оствала малкия ми брат сам на плажа (който е частен) и го е поверявала само на спасителя, който много съвестно се е фрижил за детето. Ние не успяхме да отидем да го видим, но комплексът се намира по пътя между слънчев бряг и св. влас и е доста отцепен и самотен. Така че не вярвам да е шумно. Има бар с басейн към плажа (това видях от снимките на майка ми  Laughing ).
Защо не се обадиш и не ги питаш какви заведения имат. И после кажи на къде да ти гледа стаята...

# 7
  • София
  • Мнения: 6 521
10Х, постът ти много ме зарадва, защото вече направихме резервация. Peace

# 8
  • Мнения: 1 817
Ако искаш да разпитам майка ми и да ти постна най-важното като информация... newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 498
И мен ме интересува същото място, освен това и плажът и морето как са пред хотела ?

# 10
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Някои ходил ли е в хотел Цезар Палас в Свети Влас? А атмосферата в самото село как е?

# 11
  • София, България
  • Мнения: 5 572
Здрасти,
ето ти 1 линкче, ако не си го видяла де  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264337.0

Иначе хотела е на пътя между Св Влас и Елените.
Не искам никой да ми се сърди, но Св Влас е едно от най-скапаните курорти които съм виждала - имам предвид пейзаж, заведения и т.н а НЕ хотелите!
Цезар палас е много много хубав хотел  Peace
Препоръчвам ти го!

# 12
  • София
  • Мнения: 2 819
Освен по-спокойния плаж, друго нищо не ми харесва във Св.Влас, но пък заради хотела може да си струва.

# 13
  • Мнения: 157
Хотела е много добър и е на самият плаж което е супер удобно,апартаментите са огромни,асансьорът между двете нива почти не работи,храната е доста зле/като асортимент,количество и вкус/.Има външно голямо и хубаво джакузи.Впечатленията ми са от миналата година.Наистина в самият Влас няма къде да се ходи /освен на новото пристанище, което си струва да се види и да се посетят заведенията около него/, но пък е близо до Слънчев бряг и Несебър така че не можеш да скучаеш.Успех!

# 14
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И ние клоним да почиваме там. Добре, че има отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт