Ани Салич да не си е сложила и тя силикон??

  • 12 390
  • 177
  •   1
Отговори
  • Мнения: 674
Снощи като гледах Великолепната шесторка бюстът и ми се стори доста топчест повдигнат и неестествен... newsm78 newsm78
Като се има предвид че тя се мъчи доста да възвърне визията си отпреди една - две години съм склона да вярвам че може да си е сложила имплантанти.... но това е мое мнение на вас как ви изглеждаше??

# 1
  • Мнения: 600
едва ли. просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.

всъщност, не знам дали има дрехи, в които ще изглежда по-добре, но някои вечери в шесторката е просто ужасна. едни надиплени поли, които й вдигат обиколката на ханша с още 15 см Rolling Eyes спомням си, че 2 тоалета харесах, но останалите Sick

а снощи на гърба така ужасно и бяха изхвръкнали месата Rolling Eyes харесвам я като екранно лице, ама в шесторката не ми стои добре Sick

# 2
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Хайде, хайде , нищо й няма  на жената!!!!Добре си е!!!  bouquet

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 841
Да бе да , силикон.
С такъв корсет е нормално така да стоят циците.

И между другото на мен също не ми харесва като водеща и опитите им за шеги с Ангел Заберски са повече от плачевни.
А в новините ми харесва.

# 4
  • Мнения: 2 161
Ани Салич е красива.Вярно,че е малко пълничка,но е много женствена.

# 5
  • Мнения: 1 113
Ани Салич е красива.Вярно,че е малко пълничка,но е много женствена.

Подкрепям. Има излъчване на жена - нежна и фина.

# 6
  • Мнения: 1 564
Ани Салич е красива.Вярно,че е малко пълничка,но е много женствена.
И аз много я харесвам. Hug

# 7
  • Мнения: 1 426
в устните има нещо

# 8
  • София
  • Мнения: 1 941
Май общо се е е поналяла.
едва ли. просто вече е супер дебела и ходи полугола. такива дрехи и намен ще направят цици.

всъщност, не знам дали има дрехи, в които ще изглежда по-добре, но някои вечери в шесторката е просто ужасна. едни надиплени поли, които й вдигат обиколката на ханша с още 15 см Rolling Eyes спомням си, че 2 тоалета харесах, но останалите Sick

а снощи на гърба така ужасно и бяха изхвръкнали месата Rolling Eyes харесвам я като екранно лице, ама в шесторката не ми стои добре Sick
Абсолютно Sick

# 9
  • София
  • Мнения: 426
понякога се облича с дрехи които не и отиват но иначе я харесвам

# 10
  • Мнения: 4 664
 Аз я харесвам. Пищна жена с излъчване е.

# 11
  • Мнения: 757
едвали си е сложила силикон Shocked иначе е много нежна жена

# 12
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Майка е на две деца, на 40 години е.....че леко е пълничка, пълничка е, но и вие ще сте като нея, когато станете на нейните години и съответно, когато родите по-късно първото или второто си дете. Има жени, които бременностите не им се отразяват и остават слаби, но пък така се сбръчкосват в лице и гуша, че ме е гнус да ги гледам. Ани трябва да свали още 5-10 кила и е готова.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 941
Айде сега. Що реши, че ще сме като нея. Говори от свое име, моля.
И пропускаш една много важна подробност - тя е екранно лице!

# 14
  • Мнения: 2 161
Всъщност,Ани Салич може да отслабне.Обаче,като се замисля,много слаби никога няма да бъдат красиви.

Общи условия

Активация на акаунт