с копър или без

  • 2 786
  • 7
  •   1
Отговори
здравейте,ве4е сме на 10дни,но не мога да разбера дали е рано за колики,признаците ги имаме,но всички казват ,4е е много рано,въпреки всичко давам вода с копър,от която малката пръцка и се уригва,възможно ли е копърът да предизвиква газове и от него да я боли коремчето пове4е,разбира се,ако е много рано за колики

# 1
  • Мнения: 7 831
Здравей,
не мисля, че от копъра има колики. При големия ми син коликите започнаха рано, през втората седмица така, че не знам да ви е рано за колики. Тук много се писа за коликите може да прочетеш по-назад. Ако нямаш време да търсиш, най добре се обади на доктора ви. Аз ползвах чай Хип, капки Бейбинос.
Спокойно коликите са неприятни, но към 3 месец обикновено свършват.

# 2
  • Мнения: 672
Цитат на: bobi
здравейте,ве4е сме на 10дни,но не мога да разбера дали е рано за колики,признаците ги имаме,но всички казват ,4е е много рано,въпреки всичко давам вода с копър,от която малката пръцка и се уригва,възможно ли е копърът да предизвиква газове и от него да я боли коремчето пове4е,разбира се,ако е много рано за колики

П/в колики се дава семе от копър,а не копър.Друго,което на нас ни беше помогнало много е чай от джоджен,но трябва да се следи да не се запече човечето Simple Smile .

# 3
  • София
  • Мнения: 3 847
Аз давах и чай от копър, и от анасон, и от лайка, и от джоджен, и какпки Бейбинос, и Саб Симплекс, и топли кърпи му слагах, и масажчета му правих, и гимнастика.... Нищо не помогна особено. Най-голям ефект имаха кърпите, масажчето, гимнастиката и слагането по корем.

Накрая ги израстна като стана на 3 месеца. Понякога си мислех, че ще са доживотни.

Но една мама каза, че хомеопат и е изписал капки и за 5 дни са ги преодолели. Де да знаех по-рано....

# 4
  • Мнения: 672
Цитат на: Raya
Но една мама каза, че хомеопат и е изписал капки и за 5 дни са ги преодолели. Де да знаех по-рано....

Колоцинтус 9СН е хомеопатичното,но трябва да се консултираш с лекар преди това-все пак е лекарство.

# 5
  • Мнения: 3 927
Цитат на: diemma
Цитат на: Raya
Но една мама каза, че хомеопат и е изписал капки и за 5 дни са ги преодолели. Де да знаех по-рано....

Колоцинтус 9СН е хомеопатичното,но трябва да се консултираш с лекар преди това-все пак е лекарство.




И аз опитах с хомеопатия, с ниските потенции, но ефекта беше за няколко дни, а така се зарадвах, че плача на бебо почти изчезна. Давах dioscorea 9ch i chamomilla 9ch, а за капак пробвах и magnesia phosphorica, НО това бяха хом. средства за моя случай. Ако някой иска да пробва с хомеопатия задължително да иде на консултация с хомеопат - по възможност от класическата школа.

Иначе наистина най-голям ефект при колики има топлия компрес на коремчето и поставане на бебо по корем.
чая от копър не предизвиква колики!!!!! Но от него наистина се пръцка много, това обаче е добре, все пак по-бързо излизат газовете от червата.

# 6
  • Мнения: 522
Здравей!
Това с пръцкането и оригането е добър знак. По този начин бебето се освобождава от излишния въздух, който му тежи в стомахчето. Аз давах на сина си чай от анасон и копър и кабките Sab Simplex и почти не съм разбрала какво е това колики.
Успех!

# 7
Не е рано за коликите-при нас точно тогава се появиха и ние бяхме изпаднали в ужас.Но ние от тогава пием чай "Hipp"-детски(защото той има и копър и анасон).Опитахме със семе от копър , но нямаше полза .Но най-много ни помогнаха капките "Еспумизан".В началото ги пиехме 3 пъти на ден,но се оказа ,че не е ефективно и след това започнахме преди всяко ядене както пише в указанията и наистина имаше ефект.

Общи условия

Активация на акаунт