Откъде мога да си купя ленена панама във Варна?

  • 3 226
  • 8
  •   1
Отговори
  • У дома
  • Мнения: 96
Привет мацки  Simple Smile !

Някой знае ли от къде мога да си купя ленена панама във Варна ? От тази най-старата като вид /ама че го обясних и аз/, която е тъмна . Аз имам от светлата , дори не знам как се води. Има по-тъмно жълти нишки по нея за разграфяване ка квадратчета 10/10, но не ми върши работа. Дано някоя да знае останал такъв магазин.   bouquet

# 1
  • Мнения: 3 622
Аз всъщност не се сещам коя точно панама е ленена, но няма ли в магазините където продават гоблени  Thinking

# 2
  • Мнения: 646
От години ни съм виждала такава панама по магазините, но пък има вносни в различни цветове. Незнам за какво точно ти трябва обаче.

# 3
  • Мнения: 208
Привет мацки  Simple Smile !

Някой знае ли от къде мога да си купя ленена панама във Варна ? От тази най-старата като вид /ама че го обясних и аз/, която е тъмна . Аз имам от светлата , дори не знам как се води. Има по-тъмно жълти нишки по нея за разграфяване ка квадратчета 10/10, но не ми върши работа. Дано някоя да знае останал такъв магазин.   bouquet
И аз не се сещам точно за коя панама говориш, но знам две магазинчета за гоблени, в които продават панама на метър. Можеш да провериш там:

1. Зад пощата на ул. Парижка комуна - магазин за гоблени и конци.

Вторият не мога точно да го обясня - на бившия понеделнишки пазар, където е клас ПИЛЕ, в посока Пюскюлиев има едно малко магазинче вдясно за прежди. Там продават и панами.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Също има магазин на Шипка, отстрани на музея. Провери и там.

# 5
  • У дома
  • Мнения: 96
Ами искам да си ушия две възглавнички - декоративни. Слънчогледи са. Според модела в списанието може да се ушие бял фон или ако панамата е ленена - фон да не се шие. Мисля, че ще стои по-добре без фон, а да си остане кафеникавият оттенък на панамата. Но за целта трябва да е от стата - ленена.
И аз се чудех къде останаха магазинчета за гоблени. Знаех само един. Мисля, че беше на Шипка в близост до галерията. От там съм си купувала конци DMC и гоблени , но вече го няма. Но ще проверя това което ми казахте. Благодаря.

# 6
  • Мнения: 3 622
Магазин за гоблени, където продават и панами има и на втория етаж на Образцов дом  Peace

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
pipipina, имам нещо впредвид и ти писах снощи ЛС. Wink

# 8
  • Мнения: 725
от антим 1си купих вносна кафявожьлта меланжирана
на нея можеш да шиеш и не ти трябва фон
/подобно ланартенските/

Общи условия

Активация на акаунт