Има ли (Къде?) борси/ магазини за употребявани мебели

  • 3 410
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Имам да продавам, имам и да купувам, ама искам да го видя наживо, а не на снимка в нета. Понякога се намират интересни находки, а и въображението се вихри по- лесно върху  такива евтинийки. 
Ако вече такава тема е обсъждана, моля дайте препратки.

# 1
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Хм, и аз се интересувам, понякога сред битпазарите се намират истински находки  Thinking

# 2
# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Организацията за лечение на наркозависими РЕТО има магазини в София, Бургас и Пловдив, в които се продават стари мебели, книги и др.вещи.

# 4
  • Мнения: 8 999
/

Холандските мебели са прекалено скъпи за вещи втора употреба /колкото и да са красиви, все пак са употребявани и са без антикварна стойност - първия линк/.
Втория линк - ходила съм там да зяпам, но общо взето са старомодни счупеняци и охлузени грозотии.
Аз също обичам да се навирам и откривам разни находки. Като бях малка на битака се продаваха подобни вещи на много прилични цени /да не кажа и символични/ и родителите ми се бяха пристрастили да се ровят там, за да допълнят наследственото обзавеждане. Сега обаче не съм ходила и дори не знам дали има такова нещо като битак. Повечето от нещата, които навремето сме купували за по няколко лева, сега ми се пулят от витрините на така наречените антикварни магазини с космически цифри върху етикетите си. Само като си помисля колко шкафове и маси  изхвърлих при едно от пренасянията си, ми се свива сърцето - можех да отворя антиквариат и да стана милионер.

# 5
  • Мнения: 1 632
Да ти кажа честно аз не съм фен на този вид мебели,просто това намерих в нета.На мен ми харесва ние да си ги сглобяваме,и излиза по-евтино от втора употреба.

Общи условия

Активация на акаунт