вливане на интралипид

  • 2 000
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Къде в Пловдив мога да си направя по препоръка на доц.Конова вливане на интралипид?

# 1
  • Мнения: 2 382
Мисля,че не би имало проблем в Торакс или в Селена.Ако имаш познати би трябвало да може и във ВМИ и Окръжна.

# 2
  • Мнения: 7 716
Може навсякъде, където има реанимация. Бих ти препоръчала Торакс.

# 3
  • Мнения: 2 382
Кали,днес се чух с едно момиче,което е правила вливане в Селена.Тя си е закупила интралипида и са и таксували един леглоден и още нещо-общо към 100 лв.
Провери и в Торакс.Аз специално съм много по-доволна от тях.И в момента цените са им много по-ниски.
Успех! Wink

# 4
  • Мнения: 304
За колко време се влива интралипида и има ли специални изисквания да е на гладно или нещо друго? Може ли да не е в болница или клиника ,а в лаборатория.Там имам познати и мога да лежа .

# 5
  • Мнения: 2 382
Може.Влива се бързо-може би около 30 мин.Не е опасно.Това е разтвор за интравенозно хранене-съдържа соев протеин и още нещо от този сорт.Успех Hug

# 6
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Влива се бързо наистина, за около 20-30 минути си готова. Няма изисквания дали да е на гладно, няма странични ефекти след и по време на вливането.
Аз си купих една банка от аптеката (поръчах си го в най-близката аптека), от която всъщност трябва съвсем малко. Мисля, че струваше около 20 лв.

Общи условия

Активация на акаунт