MOULIN ROUGE, CRAZY HORSE, LIDO или

  • 2 087
  • 18
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
кое кабаре ще препоръчате да посетя в Париж?

# 1
  • Мнения: 13 512
кое кабаре ще препоръчате да посетя в Париж?
Програмата на Крейзи Хорс е най- хубава, костюмите най-красиви.

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 572
Програмата на Крейзи Хорс е най- хубава, костюмите най-красиви.
   newsm10

# 3
  • Мнения: 847
кое кабаре ще препоръчате да посетя в Париж?
Програмата на Крейзи Хорс е най- хубава, костюмите най-красиви.
И аз това 4ух от една приятелка , която остана много доволна от там. Peace

# 4
  • Мнения: 273
Аз не съм ходила в нито едно от 3-те, но от приятели знам, че MOULIN ROUGE изобщо не си струва.
A имате ли представа колко горе-долу струват сега кувертите? Знам, че преди 4-5 г. куверта в Лидо беше 90 евро.

# 5
  • Мнения: 473
Да се включа и аз с въпрос.
Как мога да си резервирам предварително билет за шоу. Опитах чрез www.parishote..com - приемт резервацията, но вече цяла седмица получавам съобщение че съобщението не е доставено, но стои на сървъра.

# 6
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Много благодаря!
За цените: спектакъл и шампанско - около 100евро, плюс вечеря 150 евро, но ми казаха, че вечерята не си струва.
За резервация - нямам идея. Агенцията, к организира пътуването ще резервира.

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 572
За вечерята наистина не си струва.

# 8
  • Мнения: 273
A някой има ли представа дали може да се сдобиеш с куверт на място, или всичко се резервира предварително? Ние няма да сме организирано и смятам като резервирам хотел, да ги помоля да ми резервират те кабаре. Знам, че някои хотели предлагат подобни услуги, но ако не стане ще трябва да се организираме сами и незнам на място дали няма да е късно Thinking

# 9
  • Майничка
  • Мнения: 12 572
По принцип, можеш да попиташ в хотела дали биха ти предложили такава услуга. Или да се опиташ да направиш директна резервация. Ако става въпрос за уикенда или за празник, по-добре резервацията да е доста по-ранна. През седмицата обикновено е по-спокойно и  се намират места дори преди самото представление.   

# 10
  • Мнения: 13 512
Аз не съм ходила в нито едно от 3-те, но от приятели знам, че MOULIN ROUGE изобщо не си струва.
A имате ли представа колко горе-долу струват сега кувертите? Знам, че преди 4-5 г. куверта в Лидо беше 90 евро.
В момента за ранния спектакъл от 21 часа е 99 евро, а за по-късния от 23 е 89 евро - това за Moulin Rouge.

# 11
  • Мнения: 273
Момичета, благодаря за отговорите!!!
Извинявам се на мама САННЯ, че се отклоних от темата й!

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Няма за какво да се извиняваш. Питането ти си е по темата. А и аз вече реших - ще се ходи в Crazy horse.

# 13
  • Мнения: 3 336
Аз съм била в Мулен руж и Лидо, определено от двете Мулен руж повече ме впечатли. Крейзи хорс не успях да видя.

# 14
  • Мнения: 3 153
Всеки един от тях си заслужава! Аз, ако тепърва трябваше да избирам, щях да отида в Мулен Руж, защото е класика и едно от нещата в Париж (като Кулата, Sacre Coeur, Арката и т.н.), което трябва да се види, като символ на града.

Общи условия

Активация на акаунт