"Който не може да..."гъчи" прави подаръци"

  • 4 468
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Цитат на мой колега по повод подарък от мъж на жена.
Вярно ли е и доколко според вас?

# 1
  • Мнения: 1 092
какво е "гъчи"? newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако "гъчи" е това, което си мисля - колегата ти е смешник, на всичкото отгоре и стиснат смешник Mr. Green

# 3
  • Мнения: X
речник :"гъчи"="прави секс, справяйки се задоволително"

# 4
  • Мнения: 1 352
Въпросът пак опира до културата и простащината.......... Tired

# 5
  • Мнения: 2 792
  Всъщност ако трябва да разсъждаваме, върху теоретичната връзка на гъченето с подаръците, то :Който умее да прави подаръци, има по-голяма вероятност да гъчи.

# 6
  • Мнения: X
Не,аз в случая горе-долу знам какво може да излезе от неговата уста и имам вече изградено мнение за човека. Но пък се замислих,че доста честото наистина мъже,които се скъпят на подаръци,решават да ги направят точно в момента,в който са "отсвирени" и подаръкът се превръща в нещо като спасителна сламка. Интересно ми е след като имаше вече тема за "любовната валута",дали пък няма и мъже,които се опитват чрез подаръци да компенсират останалото,макар че е лудост да очаквам някой да си признае newsm78

# 7
  • Мнения: 2 401
  Всъщност ако трябва да разсъждаваме, върху теоретичната връзка на гъченето с подаръците, то :Който умее да прави подаръци, има по-голяма вероятност да гъчи.

 Laughing Laughing

А на въпроса: егати и тъпотията. Твоя колега е доста зле със самочувствието.  Laughing

# 8
  • Мнения: 25 586
А може би лирическият герой иска да каже, че има мъже, които толкова добре "гъчат", че жените им се лепят и им правят подаръци, само и само да са тях?  Thinking

ПП Колегата ти да не е Гоче?   Mr. Green

# 9
  • Мнения: 985
"Гъчи"- колко първосигнално. Пълна липса на фантазия. Но си представих този въпрос, зададен в  контекста на един близък празник.

# 10
  • Мнения: 3 521
Бих предпочела едно "Гучи" пред "гъчи". Но и "Гучи " с "гъчи" не бих отказала.

# 11
  • Мнения: 3 447
Аз не разбирам въпроса - на който не му става прави подаръци, или на който не му пускат прави подаръци?

# 12
  • Мнения: 17 546
Простите мъже (не простаци, те са друга бира) и тези дето само си мислят, че могат да "гъчат" (ба си грозната и тъпа дума!) най-много се хвалят със сексуалните си подвизи! Та на въпроса по темата - не е вярно!

# 13
  • Мнения: 1 092
Който умее да прави подаръци, има по-голяма вероятност да гъчи.
hahaha така си е...  Mr. Green

 Peaceслед като вече разбрах значението на думата"гъчи" се съгласявам

# 14
  • Мнения: 677
Хохо, благодаря, спирам с подаръците!

Общи условия

Активация на акаунт