Ползвате ли интимен душ-гел?

  • 7 827
  • 47
  •   1
Отговори

Анкета

Ползвате ли интимен душ-гел?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 16 май 2005, 14:31

  • Мнения: 95
Че съм харесала един в най-новия каталог на Ейвън, но се колебая дали да си взема - досега не съм ползвала Embarassed

# 1
  • Мнения: 5 577
Здравейте, аз ползвам на Орифлейм, но чесно казано не съм много доволна. В форума бях чела за интимния гел на Красная Линия- такъв ще си взема. На тези козметики по каталог, особено за кремове и гелове, им нямам доверие... Confused

# 2
  • Мнения: 95
Аз съм голям фен на Ейвън и много неща оттам си купувам и от повечето съм доволна. Чудех се обаче дали изобщо има сми от този гел...
А на Красная линия каква е цената?

# 3
  • Мнения: 273
Аз последно си взех интимния душ гел на Леокрема и съм много доволна.

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: vergilia
На тези козметики по каталог, особено за кремове и гелове, им нямам доверие... Confused

И аз съм адски разочарована от тях и не бих си взела от там такова нещо.

# 5
  • Мнения: 3 562
Аз от почти две години ползвам гела на Орифлейм и съм доволна, обаче като ми свърши последната опаковка смятам да си купя друг Laughing

# 6
  • Мнения: 411
От време на време ползвам този гела на Орифлейм. Като свърши и аз съм се насочила към Красная линия - мисля че струва някъде около 2,50 - 3.00 лева / не съм много сигурна / , знам че го има в няколко разновидности - едната май беше с лайка.
А относно гела на Ейвън лично не съм го ползвала, но имам колежка която е дистрибутор и другите колежки си взимат по нещичко - специално за гела ми казаха че не е абсолютно нищо особено, даше не има харесвало как мерише самата течност.

# 7
  • Мнения: 3 777
Ползвам от години.
В момента на Леокрема и съм супер доволна, много е мекичък и нежен.
Струва около 5 лева.

# 8
  • Мнения: 7 186
Аз ползвам интимен гел на Ейвън и много ми харесва-приятен е,не дразни изобщо и страхотно освежава,особено ако се ползва с дамски душ.И е много икономичен,както и е на добра цена.

# 9
  • Мнения: 4 371
Цитат на: Lady Marmalade
...ако се ползва с дамски душ..


Как с дамски душ? Rolling Eyes  Според мен е вредно. Аз ползвам на Carefree, когато съм неразположена. На него пише: "Само за външна употреба".

# 10
  • Мнения: 7 186
Цитат на: Duci
Цитат на: Lady Marmalade
...ако се ползва с дамски душ..


Как с дамски душ? Rolling Eyes  Според мен е вредно. Аз ползвам на Carefree, когато съм неразположена. На него пише: "Само за външна употреба".

На моят гел пише,че може да се ползва с дамски душ,но сигурно има и такива,които са само за външна употреба,аз друга марка не съм ползвала още.

# 11
  • Мнения: 4 371
Ааа, ясно. Ама все пак си е сапун. Знам ли #Silly

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Аз не ползвам нищо , имах малко проблеми и лекарката ми ме посъветва така и сега всичко е наред и не използвам нищо друго освен вода.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 291
Ползвам, при това всеки ден. След раждането гинеколога ми каза да си взема Dercome мисля, че определено е много по-добър от тези на Ейвън, Красная линия или Орифлейм! Поне не съдържа сапун!

# 14
  • Мнения: 554
Да,само интимен сапун ползвам от 5-6години.
В момента ползвам Личия и съм много доволна!

Общи условия

Активация на акаунт