Сърцето граници не признава! - Шеста турска тема

  • 28 203
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 333


Добре дошли всички в шестата ни турска темичка! Нека тук се съберем на сладък мухаббет и да обсъдим всичко за страната!



Старите теми:  
1
  2
  3
  4
  5

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 22:00 от desert princess

# 1
  • Мнения: 164
Б Р А В О !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Simple Smile
Хубаво изглежда корицата! От нас всички е съдържанието оттук нататък...


Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 19:29 от DilQRa`

# 2
  • Мнения: 1 243
Ето ме и мен тук нареденa! newsm18
Desert princess страхотно заглавие.Още в подписа на Dilqra  като го видях и ми хареса Peace

# 3
  • Мнения: 11 747
Айде и аз да се запиша! Peace

Момичета, нека заглавията да са на български, да са кратки, дори ако ще да са - Турция - 6. Нека не дразним модераторите, да не задръстваме форума, че като почне да се скапва и ние нямаме достъп до него и на нас ни е кофти! Peace В крайна сметка най-важно е да се събираме тук, да си говорим, пък другото е ала бала - какво ще е заглавието все тая! Аз трябва да ви кажа, че даже след като го прочета веднъж и го забравям, после само търся някъде Турция или нещо турско да пише... Embarassed Embarassed Разговорите тук са ми важни, не заглавието! Hug

# 4
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
айде на новата темааааааааа  Laughing

Благодаря на всички за коментарите по снимките  Kiss  Kiss  Kiss  Kiss
много ме трогнахте Blush !!!

Цвете, не видях твои снимки в Мултиплай, но нали съм "боса" може и да не съм ги намерила просто...

Между другото, аз май успях да се запиша там, обаче не ми се качват наново снимките от другото място.... дайте ми малко време и ще се прикача  Wink

по въпроса за мюсюлманството....

доколкото съм понаучила туй-онуй от свекървата, истинските мюсюлмани са супер толерантни към останалите религии, уважават и приемат че ти може да вярваш в нещо друго, обаче това не им пречи да те съжаляват, че няма да се спасиш като дойде деня на страшния съд (или след като умреш)... по тази причина чувстват задължение ако не дуго поне да се опитат да ти покажат "правия" път... всичко това, защото вярват че тяхната религия е последната "праведна" пратена от Бог и само тези, които са приели тази последна божия насока ще бъдат спасени и/или пратени в Рая....

за Кемер и Бодрум,

пак да кажа - морето на Бодрум е стократно по-хубаво, то си личи предполагам и от снимките - неможах да му се наснимам Laughing

природата на Кемер обаче е по-пищна, има повече зеленина и планините са величествени

а кое место е по-добро за почивка - зависи от хотелския комплекс, който ще изберете. има комплекси, които са по-подходящи за семейства с малки деца и такива, които не са....
но повечето хотели вече предлагат специални аниматори, които почти по цял ден се занимават с детските групи и родителите могат да почиват на спокойствие... така че аз бих препоръчала ол-инклузив ако искате 100% релакс

# 5
  • Мнения: 1 243
Добро утро и от мен!
Хайде на кафето


И да благодаря на desert princess за отново страхотната темичка    bouquet
И дано в тази тема всичко върви по мед и масло и без спорове и проблеми с моди!
аз снощи се "зарових в правилата "а и Дивиана ми помогна малко на лични.Та да се надявам от мен -без изцепки вече!

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 11:09 от tsve_te

# 6
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Здравейте, булки,
 след много перпетии и приключения най_сетне успявам да се включа, а вие гледам не сте стояли, доста сте напреднали, даже нова тема сте подхванали!
Принцеске, чудесна си и темата е много романтична!
Джорди, нямаш още снмки нали, аз съм малко боса по тя неща, та може и да не съм видяла?

# 7
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Мистик, приятно ми е  Simple Smile
снимките са за сега на адрес - http://www.snimka.bg/authors.php?q=djordy

Цвете, като го видях това страхотно кафенце....

тук кажи-речи само в Старбъкс правят хубаво кафе

.... че от време на време ми домъчнява...  Rolling Eyes

момичета, вие къде пиете хубаво еспресо, капучино, виенско в Стамбула?

# 8
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Още нещо, момичета!
От 14.02.2008 до края на седмицата, нашата гимназия се включва в EDUKATÜRK - панаир на образованието (буквален превод) Rolling Eyes
Панаирът е в Lütfi Kırdar-gösteri ve fuar merkezi, Harbie, İstanbul, предполагам, че сте чували и го знаете!  Grinning
Очаквам  ви всички, момичета да ни посетите, да се видим и запознаем! Разбира се, поканата се отнася и за участничките от България, много ще се радвам да ви видя!  bouquet
Освен това смятам, че посещението ще е от полза за мамите, защото си имат по един подрастващ ученик или ученичка! newsm78

# 9
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Джорди, аз ти казах здравей още на Турция 5, но явно не си забелязала! Grinning
Прятно ми е! Grinning

# 10
  • Мнения: 247
Поздрави и от мен !

tsve_te ,благодаря за кафенцето,май заместваш bz Simple Smile,тя винаги редеше виртуалната закуска...кой знае,сега къде спийка инглиш  Simple SmileЩе ти пиша на лични за поръчката  Wink

Джорди,много хубави снимки..радвам се че се присъедини към отбора...по-рано,когато бях член на женския международен клуб , се чудех как е възможно да няма българки тук...то имало и все повече се увеличават...
Лек ден от мен...!

# 11
  • Мнения: 1 243
Benmary опитвамс е да заместя bz, но не мога да се меря с нея.тя какви закуски редешеееее Heart Eyes
Да се връща по-бързо ,че ще умрем от глад и жажда Grinning.
 mistik кажи ни нещо повече за EDUKATÜRK - панаир на образованието .Аз за първи път го чувам.а ми е интересно.Едната ми специялнот е Българска филология- и аз съм свързана с нещо с образованието Mr. Green

# 12
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Мистик, ооопс, сори  Blush, в тарапаната ми е убягнало Blush

коя е вашата гимназия?

аз миналата година бях на панаира, тогава работех в една школа за Английски и я представях ... не е зле, забавно е за около час, после е мъка ако нямаш гости  Grinning
т.е. съветвам всеки, който има възможност да посети  Wink

тази година, незнам дали ще мога да дойда, нали съм на работа целодневно и то доста надалеч  Sad, чак до Сабиа Гьокчен летището  Cry Cry

благодаря Бенмари , надявам се да си спретнем едно истинско клубче

# 13
  • Мнения: 27
Добър ден на всички Simple Smile

Джорди аз съм голяма почитателка на кафето. Обожавам го. Пия еспресо редовно, но тук е проблем намирането на добро еспресо. Аз горещо препоръчвам Crown и както ти си отбелязала Старбъкс, но също има и доста малки кафенета които правят прилично еспресо. По принцип ходя в Таксим.
Тук извън търговските центрове и туристическите места, когато поръчам еспресо ми носят нескафе Laughing  smile3538
В Истанбул често и прекаляват с цената Crazy

# 14
  • Мнения: 1 243
Ох кафенцеееее Heart Eyes
Ей това ми беше най-голямата мъка на почивката.Исках хубавооо кафеее-като в Бг с много каймаче и малко мляко.
Всичките ми приятели и познати знаят че съм пристрастена към кафетооо.От както се помня само една сътрин не съм пила живителната течност-преди секциото ми,че ме беше страх да не окаже влияние на упойката.Страх лозе пази!А на следващия ден другите майчета  искат нещо да хапнат-я мляко ,я плод.А мен като ме питат ти какво искаш ?и аз викам -кафенцеееее.На сестрата лошо и стана! Grinning,И как ще кърмиш бе момиче .как така кафе искаш.?ShockedАми на така- искам си кафето  Mr. Green
Искате ли още една дозичка кафенце?



`

Общи условия

Активация на акаунт