"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 4

  • 16 966
  • 330
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758






Хайде на новата темааааа!!!!

И повече никакви прегрешения Peace

Тема №2

Тема №3


ОГНЯН СИМЕОНОВ
ул. Райко Жинзифов 20 бл.11 вх.4
0899937677
понеделник - петък:9 - 17 часа

или на скайп - dietolog

Да се стегнем и да отслабнем.За лятото трябва да изглеждаме така , а не така .

Знам, че можем, трябва ни само малко воля Hug Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 819
  Честита да е новата тема.Всички да постигнете забележими резултати Praynig.Бомбе бравост мила.  bouquet HugМоже да не диетуваш,ама поне форума поддържаш. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 10 758
  Честита да е новата тема.Всички да постигнете забележими резултати Praynig.Бомбе бравост мила.  bouquet HugМоже да не диетуваш,ама поне форума поддържаш. Mr. Green
Нема се излагаме я bowuu

# 3
  • Мнения: 1 218
Шмуг  smile3502
Ей, Бомбе много добре си я барнала темичката  Peace
Голямо благодарско от всички нас имаш, черпнята летоска у в БургасТ   bouquet

# 4
  • Мнения: 10 758
Шмуг  smile3502
Ей, Бомбе много добре си я барнала темичката  Peace
Голямо благодарско от всички нас имаш, черпнята летоска у в БургасТ   bouquet
А, благодаря Heart Eyes Hug

# 5
  • Мнения: 817
Ей ме на и мен,днес съм ранобудна,че работа ме чака............. .
Темата е супер,браво Бомбе Hug
Да ви питам нещо,може ли хляб Бонус,да се замени с ръжен примерно,щото вече много ми е втръснал?

# 6
  • Мнения: 156
Здравейте, момичета!
Бомбе, я кажи с две думи за какво иде реч и колко и за колко време си свалила! Mr. Green
Шегувам се...4 дни ви чета и ви знам почти и мерките даже.  smile3530
Аз си записах час при вашия доки (няма да го ангажирам много, обещавам) и на 15ти съм там. Чудното е, че почти не ям - само вечер без хляб и то супер малко, на сладко не съм фен и си стоя дебеличка и умореничка. (Знам, че е страшно нездравословно това нередовно хранене, ама... Blush) Ще ми се диетата, която ще ми изготви Оги да ми помогне да се чувствам по-добре, още повече, че за мен това количество храна е в пъти повече, отколкото ям сега и как ще отслабна като ям повече... newsm78 Той сигурно ще ми спре и  beer2 - е тогава я ФтасаЙмИ...
Много се надявам да ме приемете във вашите стройни редици, а ако успея и да смъкна някой друг сант...ще черпя (режимно - спанак, ядки и мляко Joy.
Стискам здраво палци за всички ви - много сте ми забавни, половинката току надникне в монитора да види що аджеба се търкалям по земята... rotfImbo

# 7
  • Мнения: 10 758
Здравейте, момичета!
Бомбе, я кажи с две думи за какво иде реч и колко и за колко време си свалила! Mr. Green



 Joy

Ма верно ми писна, на всяка страница - ти колко си, а колко имаш да сваляш.....

Алкохол може бе, за кво мислиш, че съм тука, а не при Дюкянките Joy

Спанака ни ти го щъ Mr. Green

Айде, отивай при него, и после да се похвалиш  bouquet

# 8
  • Мнения: 156
Може ли? newsm68 Ама 10 бирички дали ще са в пълно съответствие с режимното хранене?  newsm78 Ееее, представям си една супер диетка на уиски с фъстъчки  chef Идва шефът на обяд..."Какво правиш?!?" - "Ааааа, храня се по правилата Joy" Само уискито ще питам дали може с водка да го заменя, че  Sick Ами аз да се почвам от сега...Айдеееееееее smile3508

# 9
  • Мнения: 10 758
Ми ти за ко мислиш, че не мога да отслабна JoyЩот пия по 3-4-5 водки Joy
Абе ще видиш, като отидеш при него.
Той ще ти обясни всичко Peace

# 10
  • Мнения: 422
Добро утро! Hug
След снощната издънка и аз се записвам при вас!
Успех на всички! smile3525

# 11
  • Мнения: 817
Ми ти за ко мислиш, че не мога да отслабна JoyЩот пия по 3-4-5 водки Joy
Абе ще видиш, като отидеш при него.
Той ще ти обясни всичко Peace

Бомбе, що не пробваш точковата,там водката е или 0 или 1т.,забривала съм вече............,ма може да си се наливаш на воля  Laughing,уф аз пък по една бутилка вино си обръщам кажи -рече , а Оги ми писал некви 250гр. .
човек като ни чете ще каже ,че сме некви алкохолички,то не са водки,бири ,и мезетааааа .
Та аз не разбрах и да питам пак-може ли ръжен хляб вместо Бонус и колко тежи една филийка бонус!?!

# 12
  • Мнения: 1 218
Добрюутро мацки  Mr. Green,
Как сте, диетувате ли ?
mam4e_mia ,  една филийка Бонус тежи точно 27грама. Ама, не знам дали ще можеш да го менкаш с ръжен, щот тоз Бонуса,нали бил хляб без брашно  newsm78 и е по-диетичен. Пробвай, да се разнообразиш, като си препичаш филийката Бонус, става многууууууууууу вкусна   chef

Криси, никакви издънки вече, щот

metaltina     welcome

# 13
  • Мнения: 422
Този път съм решила - гърми трещи не развалям режима.Незнам защо го правя - после се чувствам зле.
Но много ми е трудно с това ходене на гости - незнам какво да ям и да пия като отида.
Дайте идеи.Вие как се справяте с ходенето на гости?
Не мога да се затворя само в къщи!

# 14
  • Мнения: 3 118
Ех Крисенце, варианти да искаш,  Hug
Може бира, може вино, може и концентрати, на мен дофтора за вечеря цяла бира дава, е верно, че оставам без салата, ма за мезенце може кфо ли не, то сирене ли нещеш, то кашкавалче, рибка,месце секво, и ядчици може да хапваш. Абе както казва Пеперудката "Абе нема такъв готин режим, бе!"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт