Стимулация за Икси при д-р Александров

  • 2 008
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Здравейте на всички.Нека който си е правил стимулация при д-р Александров гр.Варна да пише.Или ако има успешни Икси процедура също да се включи.Разбарах от екипа на АГ че Александров също прави стимулацията преди Иксито и като те поеме е до край до цялата процедура.Моля Ви момичета ако имате някакво инфо пишете -ще е от полза на всички.Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз съм правила стимулация при д-р Александров, но какво те интересува по точно?
 Моята стимулация мина леко и неусетно и завърши с бременност, за съжаление завършила в третия месец.
 Следващият пък пак съм при него!  Laughing

# 2
  • Мнения: 96
Имам 1 стимулация за икси, която мина перфектно, но за съжаление с неуспешен край.
В момента съм след инсеминация пак при него.
И двата пъти подготовката беше като по учебник - едва ли е съвпадение или случайност. Просто док е магьосник!

# 3
  • Мнения: 143
Благодаря Ви момичета.Аз имам един неуспешен опит при покойната Чернева.Сега съм решила да пробвам пак но при д-р Александров.Първият път не създадох яйциклетки бях по дългият портокол.Сега много Ви моля пишете ми по кой портокол и каква стимулация беше приложена при вас?Нямам търпение да ми пишете за Вашите стимулаций и сумата която Ви костваше да платите като общо всичко.

# 4
  • Мнения: 143
Аз съм правила стимулация при д-р Александров, но какво те интересува по точно?
 Моята стимулация мина леко и неусетно и завърши с бременност, за съжаление завършила в третия месец.
 Следващият пък пак съм при него!  Laughing
[/qu
Здравей Пета.Благодаря ти за отговора.Моля те от все сърце напиши ми подробно как те стимулира д-р Александров /лекарства-и т.н/Съжалявам че така се е получило при теб.Пожелавам ти да успееш за напред.

# 5
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Първият път не създадох яйциклетки бях по дългият портокол.
  А някой все пак обясни ли ти защо така се е получило? Говорила ли си с д-р Александров, той какво мисли по въпроса?
Мисля, че и да ти описваме стимулациите си това с нищо няма да ти помогне, всеки реагира индивидуално.
 Ето аз например и двата пъти бях по дълъг протокол - първия път с 22 пурегона -20 яйцеклетки, втория път с доста по-малко лекарства ( почти 1/2 от първия път) и съответно по-малко яйцеклетки, но бройката не е важна, а качеството.
 Според мен при теб е по-важно преди следващ опит да се разбере защо не си реагирала първия път, ако все още не сте го установили де и така да продължаваш напред.
 Успех и горе главата-има различни пътища да станем майки.  Hug

# 6
  • Мнения: 143
Първият път не създадох яйциклетки бях по дългият портокол.
  А някой все пак обясни ли ти защо така се е получило? Говорила ли си с д-р Александров, той какво мисли по въпроса?
Мисля, че и да ти описваме стимулациите си това с нищо няма да ти помогне, всеки реагира индивидуално.
 Ето аз например и двата пъти бях по дълъг протокол - първия път с 22 пурегона -20 яйцеклетки, втория път с доста по-малко лекарства ( почти 1/2 от първия път) и съответно по-малко яйцеклетки, но бройката не е важна, а качеството.
 Според мен при теб е по-важно преди следващ опит да се разбере защо не си реагирала първия път, ако все още не сте го установили де и така да продължаваш напред.
 Успех и горе главата-има различни пътища да станем майки.  Hug
Здравей Пета.Говорих с д-р Александров защо не създадох яйциклетки и той самият няма отговор -затова сега ако реша да пробвам пак ми каза че ще започна с 300 Е Пурегон.Само забравих да го питам /сутрин и вечер по 300 или сутрин 150 и вечер 150/Толкова съм объркана че направо не знам какво да правя.Затова искам от теб самата стимулация да ми я напишеш как е минала?Благодаря ти много предварително.

# 7
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Писах ти лична бележка.  Grinning

# 8
  • Мнения: 96
Мира7, само едно нещо ще ти кажа:
Щом си попаднала в ръцете на д-р Александров, всяка тревога е излишна. Той ще направи всичко възможно, за да вземе от теб максимума, който организмът ти е в състояние да даде.
Повярвай, че си попаднала в добри ръце и се опитай да се успокоиш. Всички тези тревоги само ти вредят.

Успех!

# 9
  • Мнения: 132
на сестра ми и казаха че има извънматочна бременност но искаме и второ мнение.Д-р Александров добър ли е в тази област ако да моля ви даите ми телефона му спешно е

# 10
  • Мнения: 3 294
Писах ти на лични , успех   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт