Дъвки Мотиф

  • 1 860
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
Пробвахте ли ги вече?Има ли ефект  newsm78

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 13:17 от ^KoRiNa^

# 1
  • Мнения: 758
Пробвахте ли ги вече?Има ли ефект  newsm78

Е аз рекох ще почерпя опит, пък то сме си само двете с теб дето питаме едно и също Simple Smile

# 2
  • Мнения: 229
Дъвкала съм само две - страхотни са на вкус. Не са ментови. И със сигурност ще има ефект ако се дъвчат само дъвки и нищо не се яде  Laughing Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 1 599
Дъвкала съм само две - страхотни са на вкус. Не са ментови. И със сигурност ще има ефект ако се дъвчат само дъвки и нищо не се яде  Laughing Laughing Laughing

това ми хареса  Joy ... да ако само дъвките се ядът ще има ефект... иначе на вкус са готини...

# 4
  • София
  • Мнения: 218
да ви питам-някой знае е ли на какъв принцип са:намаляват апетита или разграждат поетата храна???
Каква е  ориентировачната им  цена и могат ли да се закупят в цялата аптечна мрежа или само в специализирани???

# 5
  • Мнения: 1 599
да ви питам-някой знае е ли на какъв принцип са:намаляват апетита или разграждат поетата храна???
Каква е  ориентировачната им  цена и могат ли да се закупят в цялата аптечна мрежа или само в специализирани???

Ето и линк към предишната тема за тези дъвки
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262139.0


7-8 лв. струват

# 6
  • София
  • Мнения: 218
Айче,много ти благодаря за инфото.Аз мисля да ги пробвам,не е висока цената пък и дъвки всеки ден си дъвча.Ако има резултати ще пиша Joy Joy Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 435
да се отслабва от дъвки - не ми се вярва.Обикновено дъвките предизвикват чувство на глад newsm78

# 8
  • Мнения: 1 432
15 тема по въпроса.На всяка страница има по 1!!!! Не искам да съм груба ,ама 4етете де  Peace

И аз дъв4а дъвките ,вкусни са ,не вярвам д аима ефект оба4е  Wink

# 9
  • Мнения: 758
да се отслабва от дъвки - не ми се вярва.Обикновено дъвките предизвикват чувство на глад newsm78
По принцип, до колкото знам, дъвките помагат на храносмилането, засилват отделянето на стомашни сокове. А тези сигурно не са съвсем обикновени Simple Smile иначе всички щяхме да сме вейки Simple Smile А ти щом на дъвките не вярваш, дето е в устата ти, то на лепенки и други подобни  newsm78 хич и не помисляш сигурно.

# 10
  • Мнения: 1 599
Айче,много ти благодаря за инфото.Аз мисля да ги пробвам,не е висока цената пък и дъвки всеки ден си дъвча.Ако има резултати ще пиша Joy Joy Joy

Еми аз не че имах ефект  ама аз по принцип много дъвки дъвча (орбит  да нямам кариеси  Laughing  Joy ) -... само 1 път си купих от тези-не че отслабнах де (от тях).... но за залъгалка става...

# 11
  • София
  • Мнения: 218
Ееееееееее поне малко не убиват ли апетита???все си мисля че имат някакъв ефект.Чак и по Tv почнаха да ги рекламират newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 435
да се отслабва от дъвки - не ми се вярва.Обикновено дъвките предизвикват чувство на глад newsm78
По принцип, до колкото знам, дъвките помагат на храносмилането, засилват отделянето на стомашни сокове. А тези сигурно не са съвсем обикновени Simple Smile иначе всички щяхме да сме вейки Simple Smile А ти щом на дъвките не вярваш, дето е в устата ти, то на лепенки и други подобни  newsm78 хич и не помисляш сигурно.
Ами честно казано не вярвам-то не бяха кафета,то не бяха лепенки и какво ли още не -  я да хапваме по малко хамбургери и повече салатки та да видим дали няма да има ефект Naughty

# 13
  • Мнения: 1 599
да се отслабва от дъвки - не ми се вярва.Обикновено дъвките предизвикват чувство на глад newsm78
По принцип, до колкото знам, дъвките помагат на храносмилането, засилват отделянето на стомашни сокове. А тези сигурно не са съвсем обикновени Simple Smile иначе всички щяхме да сме вейки Simple Smile А ти щом на дъвките не вярваш, дето е в устата ти, то на лепенки и други подобни  newsm78 хич и не помисляш сигурно.
Ами честно казано не вярвам-то не бяха кафета,то не бяха лепенки и какво ли още не -  я да хапваме по малко хамбургери и повече салатки та да видим дали няма да има ефект Naughty


еми не са виновни хората, които ги предлагат а ние където се натискаме да си ги купуваме.... какви ли не глупости пихме... като влезна в аптеката и направо лошо ми става.... 1 милион чайове...дъвки...лепенки.... то ако така ставаше... аз както мразя да ям... щях да се тъпча тъпча.....

# 14

Общи условия

Активация на акаунт