бисквитка в млякото?

  • 1 129
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Кога започнахте да слагате бисквитка в млякото и какви бисквити използвахте?

# 1
  • Мнения: 27 524
Бисквитки не съм слагала, слагах каша. След 4-ти месец - оризова. Бисквитки, ако са с глутен, след 8-ми значи. Ако са без - след 6-ти нека да е.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 233
Никога не съм слагала.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Слагала съм не повече от 10 тина пъти-безглутенови на Плазмон/8-9ти месец/.Тери все им се мръщеше.

# 4
  • Мнения: 641
Току що търсих инфо за глутена.Пусни търсачка за "глутен" и ще намериш много информация.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Никога не съм слагала в млякото Peace

# 6
  • Мнения: 471
От 9-10 месечен му слагам по една бисквита Плазмон във вечерното мляко

# 7
  • Мнения: 4 965
Слагала съм не повече от 10 тина пъти-безглутенови на Плазмон/8-9ти месец/.Тери все им се мръщеше.

Същото, Само, вместо Тери, мога да напиша Кика и Еса.  Laughing

# 8
  • Мнения: 950
Аз също никога не съм слагала. Някъде към 9 месец започнах да давам вечер кисело мляко с бисквити.

# 9
  • Мнения: 873
Плазмон са глутенови-така пише на опаковката Peace
аз ги надробявам и го давам с млякото ,но с лъжичка.има и за гризкане.почнах след 7 месец,т.е. в началото на 8 Peace

# 10
  • Мнения: 5 401
Никога не съм правила бисквити с мляко, поради простата причина, че АМ не съм купувала. Бисквити и плодове слагам в кашите и в овесените ядки (след 10-ти месец), както и в киселото мляко (след 1г., 1м.).  Peace

# 11
  • Мнения: 4 965
Плазмон са глутенови-така пише на опаковката Peace
аз ги надробявам и го давам с млякото ,но с лъжичка.има и за гризкане.почнах след 7 месец,т.е. в началото на 8 Peace

Има и глутенови, и безглутенови Плазмон-и.  Peace

# 12
  • Мнения: 1 193
Аз от 4-5 мес., слагах на Киара Плазмон, но по погрешка бях взела с глутен, та така я захраних  Mr. Green Слава богу, не е алергична, за разлика от мен - болна съм от разсеяност  Joy От тогава, гледам по-стриктно, като пазарувам.
От месец, отказва да си пие АМ, и така спряхме и с бисквитките  Grinning

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 15:13 от amerie

# 13
  • Мнения: 674
 След 6-ти като така захраних с глутен! После слагах вечер по 1 бишкотка Плазмон в млякото. Докато спря да го пие. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 334
слагах безглутенови на Плазмон след 6-ти месец вечери в млякото Peace

Общи условия

Активация на акаунт