С лятна количка през зимата

  • 5 082
  • 45
  •   1
Отговори
Много се чудя?
Имаме лятна количка на Chicco CT 0.6 и се чудя мога ли да извеждам детенце с нея ( бебка е на 10 месеца). Другата ми коли4ка е на Mag England- Princess, ама тая дето не и се вартят предните колела и ми е много тежка за управление и маневри, когато Вики беше по-лека ставаше, но сега....
Ами това е исками се да чуя мнението ви.
Благодаря ви   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 5 718
ние си караме сега с лятната, но синът ми е по-голям  Rolling Eyes
иначе и нашата зимна е Принцес на МАГ, не бих я ползвала пак сега

# 2
  • Мнения: 5 026
Стига на теб да ти е удобно за управлеие, защо не  Grinning

# 3
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Здравей!
Ако се загледаш, като излезеш навън, ще видиш, че е пълно с летни колички. Дори и в най-големите снегове съм виждала да ги бутат майките през преспите със сила, понеже лятната количка трудно минава там. Ако имаш предвид последните няколко дни, то не е никаква зима вече - аз излизах с нашата зимна, но повечето майки си бяха с летните колички в парка, просто защото са по-леки за пренасяне по стълбите, като излизат или се прибират.

Аз, специално, ползвам зимната само в квартала, като съм на разходка. Но ако ходя по-надалеко, по центъра, в Техномаркет или подобни такива, си взимам лятната, защото ми влиза идеално в колата, а и после по-лесно се борави с нея. Пък ми е и по-маневрена някаква.

Важното е да гледаш на бебка да й е топло, при нужда й метни един дъждобран отгоре и нещата се оправят.  Peace

# 4
  • Мнения: 3 929
Не знам и не мога да си представя, как изглежда въпросната лятна количка, но аз моят син го извеждах с такава, когато стана на 7 месеца. Просто, когато е по-студено навън, го облечи добре. Количката няма да го топли, а облеклото.

# 5
  • Мнения: 122
И ние си караме с лятна количка.Както каза и момичето преди мен,не количката ви топли,а дрешките

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Миналата година по това време дъщеря ми беше на 10 месеца и карахме с Куини ЗАП  Peace

# 7
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
И ние си караме с лятна количка.Както каза и момичето преди мен,не количката ви топли,а дрешките

Е за сметка на това обаче зимната количка е по затворена и пази завет.
Нашата зимна също е МАГ-и нямам намерение да я използвам отново...карам лятната, но и ние сме вече големи.Знам че има чувалчета колички, ако се притесняваш и имаш възмможност вземи си......едно дебело одеало също върши работа.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Вече втора зима ползваме само лятната.Много по-удобно ми е с нея.Е, тази зима по-рядко че Тери е вече голяма,но я примързява да върви и иска да я носим.

# 9
  • Мнения: 174
Проблем няма да сте с лятна количка- даже напротив- за по- големи деца става по- удобно, защото е по- лека. Разходките сега са по- кратки, без спане, облеклото е зимно. Аз съм с лятната количка тази зима, зиманата направо я опаковах и прибрах още есента- да не ми се пречка.

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
от раждането на бебка си ползвам лятната количка  Peace обличам я с космонавт и я завивам с дебела пелена, докъто спи Hug
Зимната ми е 12 кг., бебето и то е 12-13, направо културист трябва да си, за да се справиш Rolling Eyes

# 11
  • Варна
  • Мнения: 161
И ние си ползваме лятната /то не че имаме зимна де/. И аз ги обличам добре, завивам ги с дебели пелени, ако духа силен вятър им слагам и найлона. Така я караме цяла зима.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 011
И аз мисля, че не е проблем. Ако детето ти спи навън можеш да купиш за твое успокоение чувалче или да го завиеш с по - дебело одеалце и дъждобран.

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ако се загледаш, като излезеш навън, ще видиш, че е пълно с летни колички......... Ако имаш предвид последните няколко дни, то не е никаква зима вече ........Важното е да гледаш на бебка да й е топло, при нужда й метни един дъждобран отгоре и нещата се оправят.  Peace
Peace

# 14
  • Мнения: 961
Като гледам колко майки се разхождат с летните колички... Защо не и ти?

Общи условия

Активация на акаунт