Магии

  • 4 877
  • 69
  •   1
Отговори
Вчера сутринта една съседка дойде да ми иска жилетка на детето, за да може нейна леля, която й е на гости в момента, да вземе мерки и да изплете такива жилетки на две бебета близначки.
Бебетата са на по 7 месеца, а моето дете е на 2г.2мес!
С тази съседка не сме близки, дори не се поздравяваме всеки пък като се видим.
И аз с целия си акъл й дадох жилетка на малката. Знам, че не трябваше, но на момента не можах да измисля какво да й кажа, за да не й дам дрешката.
Тази сутрин жената ми върна жилетката заедно с едно шоколадче за детето.
Дали е възможно да направи нещо на детето ми, след като негова дреха е била у тях?
Какво мога да направя, за да се отърва от негативна енергия, или магия, или от каквото и да е там лошо...
Освен това видях на календара, че днес е пълнолуние и съвсем се побърках да не би нощта да са правили нещо с дрехата.
Ужас! Моля, дайте ми съвет!

# 1
  • Мнения: 2 336
Мисля, че истерясваш. Спокойно.
Ако толкова те притеснява тази жилетка изхвърли я да ти мирне главата. Напръскай със светена вода за твое спокойствие и недей мисли за такива неща вече.

# 2
  • Мнения: 305
Не се шашкай.Жената просто е харесала модела и го е взела за да я разгледат и  ти я е върнала и от благодарност е купила шоколад на детето.
Не излъчвай ти самата лоша енергия и не си внушавай глупости.

# 3
  • Мнения: 143
ЗДравей,аз не че вярвам на такива работи,но бих изхвърлила жилетката в течаща вода заедно е шоколада!
Така ще се чувствам по спокойна иначе ще ме изяде от вътре!!!Ако имам съмнения за тази съседка,де !!!!

# 4
  • София
  • Мнения: 71
 Shocked Shocked Shocked  Какво ти става, какви са тия дивотии?! Откъде изобщо ти хрумват подобни мисли?! Божееее........ newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 346
Приеми молбата като комплимент, че добре обличаш детето си, изпери жилетката и не се затормозявай с глупости  bouquet

# 6
Ще ви кажа кое ме притесни.
Съседката не е харесала жилетка на моето дете. Просто дойде с молба да й дам каквато и да е жилетка на детето, за да може бабата, която ще плете, да вземе размери! Плете на 7 месечни бебета, е мерките й са за 2 годишно дете.
Не разбирам....по-скоро от някое дете на близка възраст би трябвало да мери, какво й трябва точно, пропорции ли, какво ли...
А шоколада вече го изядох, няма как да го хвърля Simple Smile
Обаче жилетката не знам дали да я изхвърлям. Щото си мисля, че ако са правили нещо, то е вече направено. Тоест дрехата на моето дете е била вече у тях и сега дали ще я изхвърля или не е все тая, стореното сторено... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 274
Колкото повече човек вярва и се притесняваш да не му е направят магия - толкова по-уязвим става към такива неща!
Не се поддавай на подобни мисли!
Ако пък нещо наистина е направено - то може да подейства ако облечеш детето с дрехата на която е направена магия! Затова момичетата са прави - хвърли я и няма да се притесняваш!

# 8
  • София
  • Мнения: 15 453
Нали знаеш и за автомагията, ако си внушиш, че е така, то наистина ще стане това ,което си мислиш. И от какъв зор да ти прави магии на детето. Сред бабите това да си разменят модели за плетене е нормално.А и все пак са баби и те имат внучета ,а пък и за деца плетат.При нас на пазара има една женица, продава плетени от нея дрешки и с това се изхранва.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз мисля, че те гони някаква параноя. Имаш ли някакви конкретни съмнения
защо аджеба тия хора ще искат да навредят на детето ти?
Освен това от жилетката на детето могат да се извадят броя на бодовете,
как се правят свивките за ръкавите и разни подобни.

# 10
Освен това от жилетката на детето могат да се извадят броя на бодовете,
как се правят свивките за ръкавите и разни подобни.

Жилетката е купена, не е плетена на ръка и няма бодове, свивки и т.н.

# 11
  • Мнения: 950
 newsm78  Ми въпросната жена щом не те познава ,защо би искала да ти навреди /ама то пък хора всякакви/  Rolling Eyes
И все пак аз също мисля, че е взела жилетката или за модел или ако самите деца са по-големи /защото съм виждала дете на 1 год с размерите за 3 годишно  Mr. Green /
Ако наистина те е страх или послушай момичетата ,чувала съм че магия ако е направена за някой то той трябва да има контакт с нея за да подейства  Rolling Eyes  /май така беше /
Или се допитай до някоя баба,поп ,не се стщам друго .
Дано няма нищо и си се притеснила излишно  Hug


опс сега прочетох последното ти мнение и незнам това вече е чудно

# 12
  • Мнения: 182
Колкото повече вярваш на разни магии, толкова повече зла енергия ще си довлечеш. Така че за да си по-спокойна, просто пръсни дрешката със светена вода и забрави случката!

# 13
  • София
  • Мнения: 346
Не разбирам....по-скоро от някое дете на близка възраст би трябвало да мери, какво й трябва точно, пропорции ли, какво ли...
Ами според мен може и пропорции да и трябват . Докато изплете блузките времето ще се стопли, така че ще влязат в употреба чак другата зима. Това са само предположения, но ако наистина толкова се притесняваш- мятай я в казана!  Peace

# 14
  • Мнения: 824
Ако вярваш в Господ,няма за какво да се страхуваш,той ще те предпази от това.Но ако вярваш в магии,тогава нищо чудно да си внушиш ,че си жертва на съседката.

Общи условия

Активация на акаунт