Боядисване и цикъл

  • 27 301
  • 32
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 879
Здравейте,
Чувала съм, че не е хубаво да се боядисваш когато си в цикъл, но не знам има ли всъщност логично обяснение или си е някакъв мит. Записала съм си час за утре за боя, а днес ми дойде и се зачудих дали да не го отложа. Споделете опит , моля!

# 1
  • Мнения: 5 362
Боядисвала съм се докато съм била в цикъл - винаги е хващала боята Peace
Никога не съм вярвала на този... мит Wink Laughing

# 2
  • Мнения: X
аз пък никога не съм пробвала да се боядисам,когато съм в цикъл от страх от провал на мероприятието

# 3
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз лично нямам проблем и се боядисвам в този период.Но е много индивидуално.Познавам мацки,на които не им хваща боята като са в цикъл.

# 4
  • Мнения: 812
Аз лично нямам проблем и се боядисвам в този период.Но е много индивидуално.Познавам мацки,на които не им хваща боята като са в цикъл.
Peace

# 5
  • Мнения: 865
При мен няма проблем.Но май е индивидуално.Ако не пробваш няма да разбереш,при теб как е!

# 6
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 398
При мен няма проблем.Но май е индивидуално.Ако не пробваш няма да разбереш,при теб как е!
И при мене е така. Рискувай  Peace

# 7
  • Мнения: 4 496
А ако не хване после пак ли ще се боядисаш? Да не си изтощиш косата.  Flutter

# 8
  • Germany
  • Мнения: 7 879
Май ще се тествам, щото съм рожденичка и не ми се иска да съм небоядисана.. пък ако не стане здраве да е. Благодаря, за мненията!

# 9
  • Мнения: 757
хмм казват,че боята не хваща

# 10
  • Мнения: 18 542
хмм казват,че боята не хваща
А обяснението какво е?

# 11
  • Мнения: 1 900
Няма логично обяснение, поредното суеверие  Peace

# 12
  • Мнения: 20
Обяснението са хормоните ,по време на цикъл, овулация и прехода м/у двете нивата на хормоните са различни и то индивидуално за всяка жена.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Аз пък съм чувала, че русото хваща в цикъл, а черното - извън цикъл.

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Винаги когато съм се боядисвала по време на цикъл боята ме е хващала перфектно!

Общи условия

Активация на акаунт