Шамарите ли децата си?

  • 13 593
  • 214
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 049
Здравейте, реших да сравня мнението на повечето майчета за шамарите. Ясно е, че не е метод за вьзпитание и никой не го прави по желание, но понякога сигурно ви се е налагало или сте категорично против? Аз засега не сьм удряла дьщеря ми, още сме и малки де, но сьм се вьздьржала в напечени ситуации...  Crazy е, имах едно сьвсем леко пошляпване по дупето, но тя дори и не го разбра Wink Предполагам майчетата на по-големи дечица ще имат повече опит и ще споделят повече по темата.  Laughing Имаше подобна тема вьв форума, но ще са ми интересни най-вече резултатите от анкетата като цяло.  Peace

# 1
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Много рядко си позволявам да удрям и то само вновната ръчичка.
Дъщеря ми има навика да хваща кабелите по които тече ток и да ги дърпа, което мен ме изкарва извън нерви...

# 2
  • Мнения: 8 999
Аз съм втора опция. Но вече все по-рядко се случва, да не кажа, че е дори изключение. За мен ошамарването не е начин за възпитание, а за наказание.

# 3
  • Мнения: 9 814
Много рядко си позволявам да удрям и то само вновната ръчичка.
Дъщеря ми има навика да хваща кабелите по които тече ток и да ги дърпа, което мен ме изкарва извън нерви...

И аз съм така, а после се чувствам ужааааааааааасно виновна Embarassed Cry

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Шамаросвам я само когато не ми издържат нервите.
Напоследък се случва рядко, но все пак се случва.
Втора опция !

# 5
  • Мнения: 953
Моля ти се ССФ, никога, ама НИКОГА не е удряла детето си  Naughty

# 6
  • Мнения: 3 478
Шамаросване по лицето не правя Naughty, аз така разбирам поне въпроса. Но по дупето и през ръцете удрям  ако се наложи.

# 7
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не!

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моля ти се ССФ, никога, ама НИКОГА не е удряла детето си  Naughty

 Аз съм изключение и си шамаря детето!

 В такива теми много ме веселят майки на 5-6 месечни бебета, които твърдят, че никога не са и не биха ударили детето.

  Не вярвам, че има дете на около 3-4г. и никога да не е било пляскано.Просто не вярвам на категоричните отговори в тези теми Flutter

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Случва се Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 207
Удрям го само по ръчичките засега.....

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 16:17 от tasi

# 11
  • София
  • Мнения: 7 183
Не. Категорично.
Не съм си изпускала нервите досега.
Надявам се да не се случи.
ССФ не съм.

# 12
  • Мнения: 3 216
Вече шамаря. Когато не ми издьржат нервите,което напоследьк взе да се случва по-често.

Чета тук една книга и там пише,че кривата на шамаренето достига своя максимум вьв вьзрастта между 2-3 .

# 13
  • Мнения: 4 447
През ръцете и понякога по дупето.

# 14
  • Мнения: 641
Каката е на 6 години и много обича да ме "пробва".Когато съм и изнервена резултата е "проба-грешка" Laughing ,но само по дупето.По лицето - не!

Общи условия

Активация на акаунт