Има ли раждали при д-р Ковачева-Шейново?

  • 2 118
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 393
След около 5-6седмици ми предстои раждане в Шейново и приятели ми са ми уредили преглед при д-р Ковачева.Има ли някой,който скоро е раждал при нея,за да каже дали е доволен и какви са тарифите и???Колко излиза едно раждане с упойка и всичко?Благодаря ви предварително!

Последна редакция: пн, 20 юни 2005, 17:17 от Mama Bubu

# 1
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз ходих на платената консултация в Шейново и съм я засичала няколко пъти. Много е внимателна и любезна. Незнам какви са и тарифите, но е шеф на консултацията и съм чувала много добри неща за нея. Поставянето на упойка при раждането струва около 100 лв. /и това не съм ползвала/. За упойката би трябвало да кажеш предвалително че искаш, за да са подготвени.
УСПЕШНО, БЕЗБОЛЕЗНЕНО И БЪРЗО РАЖДАНЕ.

# 2
  • Мнения: 1 393
Много ти блогодаря dezyg за изчерпателния отговор.И аз ходя на ЖК в Шейново,но не познавам д-р Ковачева.Сега поне се успокоих,че ще бъда в добри ръце thumbsup

# 3
  • Мнения: 1 393
А има ли мами,които са общували с д-р Ковачева и имат лични впечатления от нея?Ще съм адски благодарна,ако ги споделят с мен?

# 4
  • Мнения: 3 161
Отидох на няколко частни прегледа, беше внимателна. След това ме прати в ЖК и вече не ме познаваше, като я поздравявам (а аз мислех при нея да раждам). Като стигнах 9я и ме вижда, че вися пред кабинетите на колеги, почна пак да ме поздравява много любезно, ама аз вече бях избрала друг. След като родих, пак не не познава. Това са ми впечатленията, иначе  приятелката ми ражда при нея и беше доволна.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
А има ли мами,които са общували с д-р Ковачева и имат лични впечатления от нея?Ще съм адски благодарна,ако ги споделят с мен?


След раждането ми,тя ме ши.Лошо впечатление ми направи,че,докато ме шиеше,си предложи визитката.

# 6
  • Мнения: 2 849
ooooh!здравеи!2003 ходих в женската конс
ултаця на шейново.не сум очарована от отношението.верно влизаш с час,минавахме като на конвейрн.иначе ,ако си платиш Ковачева ще е неотлъчно до теб!Като цяло докторите и целия персонал са жнимателни.Пожелавам ти леко раждане!

# 7
  • Мнения: 1 393
Благодаря за пожеланията.Първия път като родих беше много зле,затова мисля сега да си платя.Като цяло имам добри впечатления от Ковачева,дано да останат такива и след раждането.После живот и здраве ще споделя как е минало.

# 8
  • София, Младост 3
  • Мнения: 410
Това, което съм чувала, е че е много добър специалист, но като човек май била малко по-груба (но това се преживява). Спрягат е и като една от най-добрите на секцио в Шейново.

# 9
  • Мнения: 1 393
Няма ли скоро раждали мами?Каква е цената на ВИП стая и какво изискват да се носи за родилното

# 10
аз родих преди месец в шейново и бях във вип стая.цената е 40 лв. на ден, трогната съм от грижите на персонала и на всички бъдещи майчета препоръчвам да родят там.Една от екстрите на випстаите е че непрекъснато могат да те посещават близките ти и да стоят при тебе дълго време.

# 11
  • Мнения: 1 393
Многа ти благодаря за инфото jazzabel   bouquet Сега поне съм по-спокойна,че малко остана...,ама макар и второ раждане ме е хванало шубето Sick

# 12
  • Мнения: 3 161
Имайте предвд обаче, че вип стаите са малко на брой, а желаещите повечко, и не винаги успяваш да се вредиш.

# 13
  • Мнения: 1 393
При желание за нормално раждане как става запазване на вип-а?Или е въпрос на късмет? newsm78

# 14
  • Мнения: 827
Аз знам,че като отидеш,казваш веднага,че искаш ВИП и ако има свободна,ще те настанят след раждането.Ако няма,ще ти предложат да изчакаш в друга стая,временно ще те настанят там,а после като се освободи ВИП-а,ще те преместят.Стискам палци.И малко с носталгия се сещам за тези вълнения... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт