Ам след една годинка

  • 1 160
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 244
много се чудя какво мляко да давам досега бяхме на NAN
 но искам нещо без бифидогенен ефект взех на нутрисия което се оказа ужасно изобщо не може да се разтвори добре та ако някой може да ми предложи някое мляко ще съм благодарна   bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Без значение. Всяка двойка става от млеката, всяка тройка, всяко детско мляко и обикновено прясно мляко. Което избереш и хареса детето ти, все е добре  Peace

# 2
  • Мнения: 6 441
На Нестле-чувала съм хубави отзиви за него.А и Милумил също.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние сме на Нестле Джуниър, нямам забележки. Най - важното е детето да го хареса.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Лактана 3. Има всякаквите там "...биотици", био е и мъжо вика: вкусно!  Mr. Green Съдържа плодови добавки.

# 5
  • Мнения: 814
Лактана БИО 3. Само че не мога да те разбера правилно - то е с бифидобактерии/пробиотици, които са изключително полезни! Какво имаш предвид, че не искаш да бъде с "бифидогенен ефект"  newsm78?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 099
... Какво имаш предвид, че не искаш да бъде с "бифидогенен ефект"  newsm78?

Предполагам, страх я е, че ще е гадно на вкус...  Thinking Но това би било обобщаващо заключение.  Naughty

# 7
  • Мнения: 174
Ние сме на Фризо3-само за протокола. Иначе може да си на мнението на съседната тема Фризолака-"долнопробна манджа", което ми се стори несериозно определение!

# 8
  • Мнения: 1 183
Ние сме с Нутрилон 3  Peace

# 9
  • Мнения: 506
ФризоЗ-има ванилов мирис и това ни  спаси при поредната *гладна стачка* на бебо,много го хареса

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Продължих си със серията на Фризо,но може да опиташ и с Нестле Джуниър.

# 11
  • Мнения: 3 376
И моя син яде Фризо 3,харесва му.

# 12
  • Мнения: 244
просто имам чувството че от ти бифидо бактерии някой ът вечер му се къркори коремчето и той се буди Confused затова искам да пробвам нещо друго но не знам на кое точно да се спра newsm78

# 13
  • Мнения: 1 089
Нищо не казваш за това, какво мляко си пробвала до сега, на какво сте били преди, от какво си била най-доволна. Може би ако споделиш тези неща, ще получиш повече полезни отговори, но като цяло Блонди е права, можеш да даваш всякакво мляко, включително и прясно краве.
Аз лично бих препоръчала Лактана Био 3, Нестле Джуниър или НАН2, но те са пробиотични...
Междувпрочем можеш да пробваш и с разредено кисело млекце...

# 14
  • София
  • Мнения: 4 294
Малката щерка обожава Нестле Джуниър, все още си пие вечер преди заспиване.
Не съм забеляза такова къркорене, защо точно бифидобактерии да са причина за къркоренето  Thinking
Може от други приети през деня храни да му къркори така коремчето.

Общи условия

Активация на акаунт