желание за секс и бременност?

  • 3 597
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
момичета,споделете моля ви променя ли се желанието ви за правене на любов по време на бременност?аз лично имам непреодолимо такова Crazy

# 1
  • Мнения: 3 453
 newsm78 Колко ли бременни има във форум "Проблемно забременяване", как ти се струва?! Thinking 
Дали пък на онези, които карат рискова бременност им е до секс?! Thinking

Помоли модераторите да ти изместят темата в по-подходящ форум!

# 2
  • Мнения: 172
май си права.все пак тук влизат доста раждали и бременни жени.май е по-добре да бъде изместена темата.

# 3
  • Мнения: 1 197
Има вече доста такъва теми потърси с търсачката

# 4
  • София
  • Мнения: 5 079
Нямах никакво желание, а и не смеех. Grinning

# 5
  • Мнения: 252
Да имах желание и го правех до края.

Аз пък не разбирам защо трябва да се чувства виновна за това че има желание и може, а други по ред причини, не. Друг е въпроса че има много теми по въпроса.

# 6
  • Мнения: 745
хормони... smile3521

# 7
  • Мнения: 106
Аз направо полудявах за секс....А към края на бременноста-мъжа ми чак 'дигна ръце от мен....Но накрая не сме правили защото ни беше страх да не увредим плода....
Успех Simple Smile   bouquet

# 8
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Никакво , нито в началото , нито сега Embarassed Confused

# 9
  • Мнения: 728
Желанието отначало беше 100%, а от 6-тия месец нататък 200%. Какво да се перави - хормони. Имах лека бременност и не съм се въздържала.

# 10
  • Мнения: 27 524
Обикновено се променя, да. В двете крайности  Grinning

# 11
  • Мнения: 242
Имаше в началото има и сега Peace

# 12
  • Мнения: 422
Определено си имам и то през цялото време. Grinning
Аз пък не разбирам защо трябва да се чувства виновна за това че има желание и може, а други по ред причини, не. Друг е въпроса че има много теми по въпроса.
Peace

# 13
  • Мнения: 1 183
Никакво желание намах  Embarassed

# 14
  • Мнения: 463
Определено си имам и то през цялото време. Grinning
Аз пък не разбирам защо трябва да се чувства виновна за това че има желание и може, а други по ред причини, не. Друг е въпроса че има много теми по въпроса.
Peace Peace

При мен беше до средата като теб, а от там нататък нямах никакво такова желание!

Общи условия

Активация на акаунт