Givota trjabva da prodalgi!

  • 1 559
  • 5
  •   1
Отговори
Zdravejtemili momicheta,
Pisha za tova koeto pregivjah za parvi pat i mislja che za parvi pat namiram sili da govorja s nepoznati hora za bolkata si. Pravja go s edna edinstvena cel : ako moga da predotvratja podobna greshka na drugi hora za v badeshte. Az pregivjah zaguba na bebeto v 28 g.s. Naj strashnoto e che ne moga da spra da se obvinjavam za sluchiloto se. Dokladat ot autopsijata posochi kato prichina tromboza na papnata vrav, rjadka diagnoza. Naj loshto e che az prez cjaloto vreme useshtah che neshto ne e nared, dori hodih na pregled 7 dni predi da mi saobshtjat ugasnata novina. V denja kogato nauchih, 10.08.07 pak otidoh na pregled po moe gelanie, taj kato prednata sedmica lekarkata me ubedi che vsichko e nared /kak go razbra, kato dori ne me pregleda s ultrzvuk i ne napravi zapis na tonovete/? Apeliram ka vsichki badeshti majki, ne se predoverjavajte na lekarite. Ponjakoga za tjah raboti veche sazdadenoto ime i si pretupvat rabotata. Vslushvajte se vav shestoto si chustvo!

# 1
  • Мнения: 3 016
Емануила,много добре резбирам болката ти.Август 2007 беше черен и за мен.Родих бебето си и след 5 дни го загубих.Това,че си се решила да споделиш преживяното е много добре,защото според мен трябва да се говори по тези въпроси,за да не пострадат и др невинни като нас хорица.Но също така трябва да им изпишеш имената на тези доктори да се знае.Аз поне направих така,но в др тема.Не се измъчвай и не се обвинявай.И аз бях така ,но е погрешно.Както казват-природа.За нищо не бива не се упреквай,нали си направила нужното посещавала си редовно ЖК и всичко необходимо.Така,че запомни стъпи си здраво на краката и продължи напред.Ще видиш ,че много скоро съдбата ще ти се усмихне и дари със рожба.Успех!

# 2
  • Мнения: 3 166
Emanuila2007 , съжалявам за загубата на мъничкото ангелче.  Sad Но, миличка, трябва да намериш смоя начин да се освободиш от вината. Направила си всичко необходимо, ходила си редовно на прегледи. Повече от това не можеш и не си могла. Явно за пореден път други не са направили каквото е било нужно.

# 3
  • Мнения: 9 973
03август 06 г. пометнах близнаци........болеше ме
31август 07г. родих прекрасно момченце..........

отърси се и горе главата
мисли позитивно и виж какво те чака утре....... Hug

# 4
  • Разград
  • Мнения: 377
Миличка, много съжалявам. Ще бъда лаконична, за да не се повтарям.

На 12.09.2006г. в 28 г. седмица пометнах близнаци.
Сега съм бременна. Моля те не се самоизмъчвай и гледай напред. Бъди силна и дай смелост на някой който ще има нужда от теб. Това може да е съпругът ти, който също страда или някой близък който утре ще страда повече от теб. За съжаление това все повече се случва, но колкото и да ни боли трябва да продължим напред, защото сме длъжни да се усмихваме на нашите ангелчета. Прегръщам те много силно.  Hug

# 5
Благодаря ви момичета за милите думи!Няколко пъти се опитвах да ви отговоря, но като започвах да пиша отново се разплаквах и се отказвах. Сега отново съм с насълзени очи, но искам да ви благодаря, че сте съпричастни с болката ми. Още повече, че наистина е време да продължа напред, колкото и да е трудно...Със съпруга ми снощи зъ първи път след станалото вече се осмелихме да правим планове за бебе.Страх ме!Знам, че повечето от Вас са се сблъскали с едновременната радост и ужас да не се повтори болката от миналия път. Дано да успея да се справя и да събера кураж да опитам отново!

Общи условия

Активация на акаунт