Има ли мами в Ботсвана, или Намибия?

  • 2 854
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 875
Здравейте,

Предстои ми пътуване до южна Африка с детето и ми се искаше да поразпитам от първа ръка мами, живеещи там. Не може да няма, нали?  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 689
Аз не се сещам за такива newsm78
Има обаче мами женени за африканци Simple Smile,пишат в арабската тема Wink

# 2
  • Мнения: 875
Благодаря за инфото! Ще отида да поразпитам там  Peace

# 3
  • usa
  • Мнения: 2 113
единствената мама от този район, за която се сещам е [desi] - живее в южна африка. но отдавна не съм я засичала в този форум, пише предимно в деца с увреждания. така че ако искаш да се свържеш с нея, най-добре и прати лична бележка.

# 4
  • Мнения: 11 747
mamica е живяла в ЮАР години, може да питаш нея!

# 5
  • София, България
  • Мнения: 2 222
единствената мама от този район, за която се сещам е [desi] - живее в южна африка. но отдавна не съм я засичала в този форум, пише предимно в деца с увреждания. така че ако искаш да се свържеш с нея, най-добре и прати лична бележка.


деси защо пише в темата на деца с увреждания. Следях с интерес нейните разкази за живота им в Юар и за трите и дечица, как са се родили и т.н. Нещо с бебенцето ли не е наред  newsm78

# 6
  • usa
  • Мнения: 2 113
единствената мама от този район, за която се сещам е [desi] - живее в южна африка. но отдавна не съм я засичала в този форум, пише предимно в деца с увреждания. така че ако искаш да се свържеш с нея, най-добре и прати лична бележка.


деси защо пише в темата на деца с увреждания. Следях с интерес нейните разкази за живота им в Юар и за трите и дечица, как са се родили и т.н. Нещо с бебенцето ли не е наред  newsm78

не, най-големият е с аутизъм.

# 7
  • Мнения: 3 591
като нарочат сестра ти за к...а        ...        после иди обеснявай, че нямаш сестра  Joy
Средното ми момченце, а не най голямото има проблем. И проблема му не е аутизъм, а Сензорно-Интегративна Дисфункция.
И с ръка на сърцето мога да кажа - радвам се, че живея в Африка, защото тя ми даде възможност да правя терапиите на детето си, с които то да може да води пълноценен живот. За Жалост, България е на светлинни години от третия свят в това отношение и достъпа до специалисти и информация е много ограничен.... Та по темата Боствана е много далече от там където съм аз...все едно да питат някой турчин как е във Румъния..както и да е - отговорих на лични

# 8
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Деси, много се радвам, че имате възможност да правите всичко необходимо за здравето на детенце. Стискам палци всичко да е наред! Идвате ли си до България, как се отразяват пътуванията на децата ?!?

# 9
  • usa
  • Мнения: 2 113
като нарочат сестра ти за к...а        ...        после иди обеснявай, че нямаш сестра  Joy
Средното ми момченце, а не най голямото има проблем. И проблема му не е аутизъм, а Сензорно-Интегративна Дисфункция.

така става като се преразказва информация без лично да си я проверил  Embarassed... поднеси, моля те, най-искрените ми извинения на сестра си  Hug. обещавам повече да не я разнасям по форумите...

Общи условия

Активация на акаунт