Възможна реакция към Плазмон?

  • 772
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
Да сте забелязали лека алергична реакция у бебето след прием на бисквити Плазмон /уж без глутен/ ?
Благодаря.

ПС. Опитвам се да изолирам причинител на появило се сухо петънце на скулата.

# 1
  • Мнения: 865
Давам на Мария Plasmon Biscotto.За тези ли става дума?В тези има обаче глутен и мляко.

# 2
  • Мнения: 4 915
Виж му съдържанието. Теоритечно е възможно алергия към всяка една съставка, дори да не са алергени.
Колко е голямо детето?
Възможна е реакция и към козметика, и към дрешки...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тери също имаше такова петънце на скулата,но още не беше захранена.С течение на времето само си изчезна.

# 4
  • Мнения: 4 965
Има Плазмон с глутен и Плазмон без глутен. Виж на опаковката от кои си дала.  Peace

# 5
  • Мнения: 525
Има Плазмон с глутен и Плазмон без глутен. Виж на опаковката от кои си дала.  Peace

Ти пък:) Прочела съм осем пъти преди да дам. Mr. Green

Въпросът ми цели да установя дали има деца, алергични  към тези бисквити. Макар,че всяка една от съставките може да отключва реакция.
Петънцето е съвсем малко, но аз го виждам и не ми се ще да се разрастне.
Засега съм спряла жълтъка и пюрето от банан, който е най - вероятния неприятел според мен. Grinning

Някой попита, на 6 м./i]

# 6
  • Мнения: 1 371
BateJoro, ако беше алергенна реакция би следвало да се появят повече петънца. Може наистина да е от прах за пране, омекотител, някое насекомо....

Най-вероятно е от студа навън. Просто местенцето на бузката да е изпръхнало от студения въздух.

# 7
  • Мнения: 545
Ами аз мисля,че е възможно да е реакция към Плазмон.Те съдържат мляко и масло,или бъркам?

# 8
  • Мнения: 525
Мда, съдържат.
Ще видим.
Може пък Ин да излезе права. Wink

# 9
  • Мнения: 257
И Мариета имаше една петънце на бузката и аз се усъмних в същите бисквити и ги спрях.Петното изчезна вчера пак и дадох и петънцето е налице само че този път до устата.Така че пак ги спирам.

# 10
  • Мнения: 525
Бейби, за това говоря. Като че ли и нашето изчезва. После ще кажа.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт