Ладата на Слави...

  • 4 832
  • 62
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 61
Някой знае ли как мога да се свържа с Боряна Иванова? Момичето няма книжка, а аз мечтая за тази лада  Crazy

# 1
  • Мнения: 2 792
 Младо момиче е, може да няма книжка, но съм сигурна, че има я телефон, я мейл и по тях без проблеми ще може да се свържеш с нея,успех!

# 2
  • Мнения: 63
Най мн да пишеш до екипа на Слави-то но ... дали ще имаш успех нз.... Crazy

# 3
  • Мнения: 212
Някой знае ли как мога да се свържа с Боряна Иванова? Момичето няма книжка, а аз мечтая за тази лада  Crazy
Брато не си само ти. Много хора си мечтаем за тази лада. Веднага сменям два Мерцедеса за тая Лада. Лада-та е най-великата кола на света...

# 4
  • Мнения: 63
Брато не си само ти. Много хора си мечтаем за тази лада. Веднага сменям два Мерцедеса за тая Лада. Лада-та е най-великата кола на света...
Борис... дай ми 2 мерцедеса... и ти давам такава лада  Mr. Green
 hahaha

# 5
  • Мнения: 3 423
Иска ми се да разбера за какво говорите.

# 6
  • Мнения: 63
Иска ми се да разбера за какво говорите.
За наградата която даде Слави днес ве4ерта в малкия финал на "Танцувай с мен"  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 674
Ладата е жестока с такава лада 1988г. човек можеше да е не баровец ами направо свръх гъзенце....
Бутало мацките щаха много да ти се кефят с тази лада 88 година.... Grinning Grinning Grinning

# 8
  • Мнения: 950
Някой знае ли как мога да се свържа с Боряна Иванова? Момичето няма книжка, а аз мечтая за тази лада  Crazy
Що не я откраднеш ладата имам предвид ,не момичето !

# 9
  • Мнения: 225
Ами обяви една прилична цена тук/нали разбра колко струва без тунинга/ и все някой ще се намери да и предаде.Сядаш да чакаш и ако не се свържат с теб -дигаш цената Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 1 176
Някой знае ли как мога да се свържа с Боряна Иванова? Момичето няма книжка, а аз мечтая за тази лада  Crazy
Защо реши, че тя ще прояви разбиране към мераците ти?

# 11
  • София
  • Мнения: 61
Някой знае ли как мога да се свържа с Боряна Иванова? Момичето няма книжка, а аз мечтая за тази лада  Crazy
Защо реши, че тя ще прояви разбиране към мераците ти?
Aми много просто... виж, че от форума Me4o PUch и МАРИЯНКАА гледат с насмешка тази лада, и мерака ми да я притежавам... Ако момичето не е ценител, няма смисъл да издевателства с тази машина. Както каза Слави е много трудно да се вкара такава лада в България защото не се произвеждат вече, а и не отговаря на еконормите, по-лесно му е било да вкара Ферари-то, е да, ама Ферарито не пали, а ладата запали от раз  Peace
Аз си имам сантиментална стойност към тези коли. Искам да карам точно такава чисто нова 2107... Аз да се свържа с момичето, пък ще се разберем за цената Flutter

# 12
  • Мнения: 106
Ладата си я бива...... newsm01

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нямаш шанс. Момичето има чувства към колата.

# 14
  • Мнения: 1 224
Каква е тая лада бе хора.. Дайте някоя снимка да я видя  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт